Jak úplně vypnout zvukovou signalizaci ve Stilu?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
vanDave
Fiaťák
Příspěvky: 113
Registrován: 11 čer 2011, 12:41
Bydliště: za Brnem

Jak úplně vypnout zvukovou signalizaci ve Stilu?

Příspěvek od vanDave »

Zdravím, můžete mi někdo poradit, kde najdu pípák/buzzer pro zvukovou signalizaci Stila?
Failure, nízká hladina paliva (rezerva) a námraza. Slepý nejsem, takže mi stačí, že to vidím na přístrojovce.:)
V menu to jde nastavit na min. hlasitost 1 ne 0.
Tipuju, že to bude někde na desce s budíky nebo jak jsou tlačítka na ovládání palubáku. Nebo to jde vypnout přes Multiecuscan? Mám Stilo měsíc a ještě jsem je neměl napojené na diag.
Díky.
Stilo MW 2003 JTD 85 kW
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Jak úplně vypnout zvukovou signalizaci ve Stilu?

Příspěvek od panaman1 »

niesom si tym uplne isty ale podla mna bude buzzer primov pristrojovej doske... takze je otazka ci sa ti chce do toho vrtat... ako som pisal niesom si tym isty ale podla skusenosti to tam ma kopec aut.. konkretne stilo som neriesil....
Uživatelský avatar
vanDave
Fiaťák
Příspěvky: 113
Registrován: 11 čer 2011, 12:41
Bydliště: za Brnem

Re: Jak úplně vypnout zvukovou signalizaci ve Stilu?

Příspěvek od vanDave »

Díky, kamarád z netu, co má taky Stilo to prý už řešil na svém autě, že ho to taky štvalo, tak ho odpojil.
Zítra se mi prý podívá na přístrojovku, co má jako záložní (nejspíš původní pokažená) a řekne kde to přesně je.

Díval jsem se do Multiecuscan a tam je jenom indikace úrovně buzzeru, měnit nejde.
Stilo MW 2003 JTD 85 kW
Uživatelský avatar
vanDave
Fiaťák
Příspěvky: 113
Registrován: 11 čer 2011, 12:41
Bydliště: za Brnem

Re: Jak úplně vypnout zvukovou signalizaci ve Stilu?

Příspěvek od vanDave »

Dnes jsem vytáhl přístrojovku a pípák odřízl.
Narozdíl od Brava se musí oddělat i plastový kryt, co je kolem sloupku řízení/u páček pod volantem, i tak jde přístrojovka vytáhnout blbě levou stranou.
ObrázekObrázek
Obrázek
Stilo MW 2003 JTD 85 kW
Odpovědět

Zpět na „Stilo“