Autoradio Fiat Bravo 2007

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Picko
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 14 črc 2013, 20:49
Bydliště: RS

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od Picko »

Nech sa paci
http://autohifi-ady.sk/index.php?id_pro ... er=product" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

Dospěl jsem nyní k tomu, že se mi paradoxně nejlépe ve tmě couvá bez světel, což je pro kolemjdoucí docela zábava :lol: Totiž ono oslnění couvací kamery (popisoval jsem https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... 33#p194533) se nevyskytuje v okamžiku, kdy vypnu světla (potkávací + parkovací). Čili za oslnění nemůže couvací světlo, jak jsem se mylně domníval, ale osvětlení SPZky - světlo ze žárovky nad SPZ se od ní odráží a oslní kameru. Nemá prosím někdo nějakou radu, jak se tomu vyhnout (kromě couvání bez světel, ježdění se špinavou SPZ, demontáže žárovky nad SPZ)?

Přelepení světla také asi nebude to správné řešení, takže nějaké zatmavení průsvitného plastu? Nikdy mě nenapadlo, že to malé světélko bude mít takovou záři.
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od kovvalsky »

skor si myslim ze sa ti odraza to svetlo od SPZ a ta ti oslnuje kameru
ako to normalne spravit je ze prepojis osvetlenie SPZ cez rele na osvetlenie spiatocky tym padom ked sa rozsvieti spiatocka zopne ti rele a odpoji ti svetlo nad spz hoci aky eletrikar ti presne povie co mas kupit a kde ako zapojit
one world, one dream, one car
matlos
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 05 zář 2014, 04:26

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od matlos »

Ahoj hoši,

řeším dodělání aux. Koupil jsem si k tomu kabel viz. druhý obrázek. Když jsem ale demontoval rádio, zjistil jsem, že konektor je již obsazený! Znamená to, že moje auto už někde má aux a já o tom jen nevím? :D Pokud ten původní modrý konektor odpojím a zapojím místo něj svůj modrý konektor tak to nehraje, rádio ani nejde přepnout na aux :( Co dělám špatně?
Mám rádio s MP3 a Blue&me, díky za odpovědi :)

Edit: Kdyz zmacku tlacitko windows tak radio asi 30s prehrava pomoci meho kabelu. Na displeji radia je ale napsane VOICE, takze predpokladam ze mi zase nebude fungovat hansfree. Nejake napady?
Přílohy
současný stav
současný stav
2015-01-16 20.16.43.jpg (47.97 KiB) Zobrazeno 5333 x
koupený kabel
koupený kabel
2015-01-16 20.16.13.jpg (40.26 KiB) Zobrazeno 5333 x
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od kovvalsky »

matlos píše:Ahoj hoši,

řeším dodělání aux. Koupil jsem si k tomu kabel viz. druhý obrázek. Když jsem ale demontoval rádio, zjistil jsem, že konektor je již obsazený! Znamená to, že moje auto už někde má aux a já o tom jen nevím? :D Pokud ten původní modrý konektor odpojím a zapojím místo něj svůj modrý konektor tak to nehraje, rádio ani nejde přepnout na aux :( Co dělám špatně?
Mám rádio s MP3 a Blue&me, díky za odpovědi :)

Edit: Kdyz zmacku tlacitko windows tak radio asi 30s prehrava pomoci meho kabelu. Na displeji radia je ale napsane VOICE, takze predpokladam ze mi zase nebude fungovat hansfree. Nejake napady?
ono to bude nieco podobne ako co som riesil ja na mojom pioneeri on ma dva auxi akurat ze jeden je robeny vyhradne na mikrofon hansfree a toto predpokladam ze bude to iste bude to robone len na hansfree tak budes si asi musit vybrat lebo predpokladam ze v radiu sa ti neda prepinat medzi dvoma auxmi
inak neni niekde nahodou uz vyvedny z toho radia aux?
one world, one dream, one car
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od amiga »

kovvalsky píše:
matlos píše:Ahoj hoši,

řeším dodělání aux. Koupil jsem si k tomu kabel viz. druhý obrázek. Když jsem ale demontoval rádio, zjistil jsem, že konektor je již obsazený! Znamená to, že moje auto už někde má aux a já o tom jen nevím? :D Pokud ten původní modrý konektor odpojím a zapojím místo něj svůj modrý konektor tak to nehraje, rádio ani nejde přepnout na aux :( Co dělám špatně?
Mám rádio s MP3 a Blue&me, díky za odpovědi :)

Edit: Kdyz zmacku tlacitko windows tak radio asi 30s prehrava pomoci meho kabelu. Na displeji radia je ale napsane VOICE, takze predpokladam ze mi zase nebude fungovat hansfree. Nejake napady?
ono to bude nieco podobne ako co som riesil ja na mojom pioneeri on ma dva auxi akurat ze jeden je robeny vyhradne na mikrofon hansfree a toto predpokladam ze bude to iste bude to robone len na hansfree tak budes si asi musit vybrat lebo predpokladam ze v radiu sa ti neda prepinat medzi dvoma auxmi
inak neni niekde nahodou uz vyvedny z toho radia aux?
to blue and me je aux... cize pri popolniku mas usb a to je ten aux....
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od kovvalsky »

tak potom ked ma to radio usb nechapem naco tam davat AUX ? to je potom jasne ze to nebude zrejme fungovat ako klasicky aux ale bude sa to spravat ako hansfree
one world, one dream, one car
matlos
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 05 zář 2014, 04:26

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od matlos »

kovvalsky píše:tak potom ked ma to radio usb nechapem naco tam davat AUX ? to je potom jasne ze to nebude zrejme fungovat ako klasicky aux ale bude sa to spravat ako hansfree
Tak treba abych mohl prehravat z mobilu. Nebavi me porad davat pisnicky na flashku kdyz je tak jako tak davam do mobilu. Navic vyhledavani a tvorba playlistu atd atd jde 100x lip na mobilu nez pres tech par tlacitek na volantu a jednoradkovy display...

Jinak uz jsem to nasel i na jinem foru no, pokud ma auto B&M tak tam uz klasicky aux jednouse dodelat nejde :(
rou31
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 21 srp 2010, 17:30

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od rou31 »

Caute, kupil som Yatour mp3 do auta...namiesto CD menica. Instaloval to uz niekto z Vas? Da sa dostat ku konektorom aj nejako inac alebo len radio vybrat? Ak vybrat tak ako ? Tym pripravkom co som tu videl v jednom vlakne? inac to nejde? Dik za rady.
matlos
Začátečník
Příspěvky: 38
Registrován: 05 zář 2014, 04:26

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od matlos »

rou31 píše:Caute, kupil som Yatour mp3 do auta...namiesto CD menica. Instaloval to uz niekto z Vas? Da sa dostat ku konektorom aj nejako inac alebo len radio vybrat? Ak vybrat tak ako ? Tym pripravkom co som tu videl v jednom vlakne? inac to nejde? Dik za rady.
Ano na vytazeni radia potrebujes ten pripravek. Da se ale snadno vyrobit: z 1mm plechu ustrihnes pasek dlouhy asi 10cm a siroky tak aby se vesel do te sterbiny no :) Ja to vyrobil z laminatove desky.
Podle me se ke konektorum jinak nedostanes, nez tak ze vytahnes radio.
rou31
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 21 srp 2010, 17:30

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od rou31 »

Predbezne som uz vyrobil, za obet padol nerezovy plech :D
bunkrak
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 19 čer 2007, 13:07

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od bunkrak »

2 kávové lžičky a je venku
Uživatelský avatar
heretic
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 17 lis 2012, 12:07

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od heretic »

ja používam plátky z vypilovačky
marea 1,8
bravo 2 1,9 mjet 120
Uživatelský avatar
Picko
Fiaťák
Příspěvky: 95
Registrován: 14 črc 2013, 20:49
Bydliště: RS

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od Picko »

a to ten Yatour ako vlastne funguje? napojis to na CD changer a budes prepinat songy na USBcku? Odkial si to kupil ak sa mozem opytat? :)

Diky
Uživatelský avatar
mv_cz
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 21 dub 2014, 13:04
Bydliště: Rathova Středozem

Re: Autoradio Fiat Bravo 2007

Příspěvek od mv_cz »

To bude něco jako xcarlink http://www.xcarlink.cz/?p=productsMore& ... radio-fiat prostě "virtuální" CD changer. Místo jednotlivých CD se ale "přepínají" příslušně pojmenované foldery na USB flashce nebo SD kartě.
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“