nelze nastarovat

Moderátor: peta.smolik

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: nelze nastarovat

Příspěvek od panaman1 »

a pokial nemas dobre startovacie kable tak ju rovno vymen za tu v aute a tak vyskusaj. lebo podlo toho co si pisal predtym tak nemas dost silne startovacie kable.
Reklama
 

Uživatelský avatar
nero
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 31 bře 2014, 18:13

Re: nelze nastarovat

Příspěvek od nero »

už si to poriešil, ak ano čo bola chyba?
Bravo II 1,4 66 Kw rok 9/2009
Uživatelský avatar
Petr82
Fiaťák
Příspěvky: 79
Registrován: 28 říj 2009, 14:37
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Petr82 »

Tak dnes jsem si jel auto do servisu bylo to baterkou. Byla vyskratovaná mezi články.

Zkoušel jsem startovat přes půjčené kabely ale asi nebyly OK.

Díky za rady
... ::: Live is game ::: ...
Fiat Bravo ICE 1,4 16V 95k
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: nelze nastarovat

Příspěvek od panaman1 »

tak sme sa nemylili...ale si to aj bez servisu mohol vyriesit a mozno usetrit par korun.. ale to je jedno.. a ktym kablom by som napisal tak ze tie vselijake kupovane v mnnohych pripadoch nestoja za vela... ja mam robene kable a su to kable 16mm2 takze tym nastartujes aj tatrovku...a kedze meter poriadneho kabla stoji cca 4Euro x 10m (5m+5mm) to je 40E + klieste...takze cena cca 50E......a v hypermaketoch to kupis hadam za 10E takze aj ten kabel je taky vacsinou...ja som mal ten kabel zvyskovy z nejakeho silneho zosilnovaca takze som si z neho urobil startovacie kable...
amadeuxs
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 04 lis 2010, 15:07

Re: nelze nastarovat

Příspěvek od amadeuxs »

Ahojte, dnes som upratoval auto, vsetko som vycistil, sadol som do auta, kufor som zabudol zatvorit, chcel som nastartovat ale sa nedalo, ked mi zena kufor zavrela auto naskocilo na prvy pokus, mal s takymto uz niekto skúsenosti, ze pri dlhsom cca 1,5 h otvorenom kufri sa auto neda nastartovat? ziadne chybové hlasenie iba - bood door open a nenaskoci, a ked to zatvorime hned?

Dakujem za rady.
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“