vložka zámku - sada

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Ahoj potreboval by som radu, nejaký dobrák nám vykradol Pandu a poškodil zámok na dverách vodiča. Predpokladám, že bude stačiť vymeniť vložku zámku. Na Allegro.pl som našiel sadu dvoch kľúčov, kartu na nakódovanie a 1+3 vložky do zámkov.
http://allegro.pl/wkladki-zamkow-fiat-p ... absContent" onclick="window.open(this.href);return false;
Keď kúpim veci z poľska je nejak náročné nakódovanie ak mám kartu? Musím ísť len do orig. servisu? Na aute mám domontované centrálne zamykanie dá sa ku tomuto centralnemu zamykaniu upraviť aj tzv. vyskakovací kľúč s troma tlačidlami? Ďakujem za akúkoľvek radu. Vo fiate by chceli 280,-Eur za sadu + 80,-Eur za výmenu, čo mi príde teda aj dosť.
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od SpiritWolker »

ach jaj, co si nechal v aute ze ich to zaujalo?

kup to je to dobra cena, ja mam to iste uz doma ale na Fiat 500 lebo sa mi pacil obal kluca :D

takze musis mat diagnostiku ktorou priradis nove kluce k autu,
ak chces mozem ti to grátis urobit lebo chcem si to vyskusat :D odkial si?

central ovladas samostatnym dialkovim vsak? to ti ostane fungovat
to nove dialkove ovládanie asi sa nebude dat priradit k tvojmu bodycomputeru, asi bude bez prijimaca dialkoveho ovladania a aj ten tusim ovlada len vstavany central a nie dorabany takze budes mat to len na paradu ale skusit mozme :D

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Žena nechala tašku no čo už sa stalo. Sadu som objednal takže keď príde vyskúšam. Som z Martina do Ba by to bolo aj dosť ďaleko na opravu :-).
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od SpiritWolker »

obcas chodim aj cez MT, ked ti to pride tak vymen vonkajsie zamky a isty cas budes pouzivat obe kluce, jeden novy na otvaranie a druhy stary na startovanie, a ked pojdem okolo tak sa prehodi aj posledny a dokoncime to
od auta mas tiez code-cartu?

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Jasne mam. Dakujem za ochotu. Vyskusam najskor u kamosa v servise ak by som nepochodil dam vediet ze som v koncoch. Vcera som to objednal tak predpokladam ze do tyzdna dvoch to pride a to budu uz vianoce tak to budem riesit az potom. Este raz dakujem za rychlu reakciu. Inak v tom Fiate maju ceny ...z postovnym z Polska 53,-€ a oni ze 284,-€ presne no nech sa nehnevaju.
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Takze v Martine som nenasiel cloveka co by bol schopny cez PC spojazdnit nove kluce dokonca aj vo Fiate ma poslali do pecka. Vraj ked nemam code kartu origos podla vin cisla mojho auta nevedia mi pomoct. Som v koncoch lebo uz mam objednane nove auto a panda bude na predaj. Pomoooc
radek.s
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 02 zář 2007, 17:14
Bydliště: Praha

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od radek.s »

Moc dobře nechápu, proč jsi kvůli jedné poškozené vložce zámku kupoval celou sadu s klíči a teď chceš auto prodat (kvůli jedné poškozené vložce zámku). Já bych sehnal jednu vložku do zámku dveří i s klíčem (třeba i na vrakovišti). Nevýhoda je ten další klíč, ale ten ani vozit nemusíš, protože máš dálkový centrál a v nouzi se dostaneš do auta klíčem druhými dveřmi. Mám to podobně, poškozenou vložku zámku jsem zaslepil a už jsem na to i skoro zapomněl, léta jsem totiž dveře nepotřeboval otevřít klíčem. Nebo je další řešení, že seženeš vložku do dveří a dobrej autozámečník ti jí přestaví na tvůj původní klíč.
Panda 1.2 r.2018
Seicento S 1.1MPI r.2000 ...už jen ve vzpomínkách
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Tak aby pochopil kazdy auto predavam lebo ma 6 rokov a chceme nove a vacsie, nie preto ze mam poskodeny zamok na dverach vodica to mame uz 3 roky a vobec nam to nevadi! Chcem aby to nevadilo ani novemu majitelovi, dufam ze to je uz pochopene. Dakujem za dobre rady a hlavne od Spirita
hyro
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 02 lis 2009, 18:29

Re: vložka zámku - sada

Příspěvek od hyro »

Zamok opraveny.
Odpovědět

Zpět na „Panda“