Kolo nahlé dovnitř

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Deniska
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2015, 19:51

Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Deniska »

Ahoj,
mam problém :D před nějakou dobou jsem si všimla, že pravé přední kolo je víc ,,dovnitř,, než to levé, z fota to asi jde blbě vidět ale ve skutečnosti je to vidět opravdu dost...vůbec netuším čím to je, při jízdě to nijak poznat není, jen mam blbej pocit, že by se něco mohlo stát.
Mam měněnou těhlici, protože si servisák myslel,že to bude tím,ale ani po výměně se to nezlepšilo a on netuší čím to je.. :?: nic špatného tam nenašel...
nehodíte prosím někdo radu o co se jedná a jak to spravit...+volant musí být míííírně doprava, aby to jelo rovně...to prej je taky v poho, ale nvm nvm...
předem moc děkuji :cry:
Přílohy
???
???
Fiat kolo.jpg (142.28 KiB) Zobrazeno 3745 x
Fiat Stilo JTD
r. 2002
85 kw
Reklama
 

Barney77
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 13 lis 2014, 10:29

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Barney77 »

Prvně bych zkusil vymenit mechanika :D a volant do prava v poho nebude ja mel podobnej problem kdyz jsem mel rozhozenou geo,takze bych zajel na geometrii..a u toho kola muže byt spatne rameno nebo tlumič
Deniska
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2015, 19:51

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Deniska »

děkuju moc :roll:
Fiat Stilo JTD
r. 2002
85 kw
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od CrazyApe »

Zmenit mechanika a na geo, driv nez si sjedes pneumatiky jen z jedne stranky, co to proboha opravovalo za debila ?
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Deniska
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2015, 19:51

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Deniska »

doooobře...děkuju moc :-)
noo..vesnickej opravář, ale jako jinak šikovnej :lol:

-rameno teda na jedné straně je nové,ale právě nvm kde, takže je možný že buď to rozhodilo nové rameno, anb naopak že vlevo je nové a vpravo je stále staré...?
-pak byly měněné tlumiče-že by tam byl danej blbě...?

-chjo...přijde výplata a jdu do ofiko Fiátek servisu :-D :wink:
Fiat Stilo JTD
r. 2002
85 kw
marty-ma
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 21 pro 2014, 18:46

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od marty-ma »

Nechci malovat čerta na zeď, ale je volba ofic Fiat servisu tou správnou? Z mého pohledu jste velice odvážná! :D Ale možná jiný kraj, jiný mrav.
Barney77
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 13 lis 2014, 10:29

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Barney77 »

Tak pokud jsou tlumiče nové sázel bych na stare rameno.to by vysvetlovalo volant na křivo kdyz se vymení jen jedno rozhodi se geo..takže vymenit stare rameno a udelat geometrii!
chilly
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 12 bře 2010, 08:30

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od chilly »

myslím,že nejde o mechanika,ale stačí dat aušusove rameno a tohle se stane,to same u mě, rameno optimal,meyle,fast....všechny tyto ramena mi to rozhodili,pač jsem menil pouze jedno,nerozhodili zbihavost nýbrž odklon. Vše vyřesilo rameno trw za 2500kč
stilo 1,9jtd 2003 85/110kw
Uživatelský avatar
PRiPaDoVaK
Fiaťák
Příspěvky: 119
Registrován: 15 úno 2013, 08:17
Bydliště: Kladno

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od PRiPaDoVaK »

Jak píše chilli... Na tomhle se vážně nevyplatí šetřit... Také jsem dával ramena od trw (tenkrát ještě stálo pomalu 2800) a až loni na podzim jsem po 100 tis. km dával nové zadní silentbloky... Jinak je rameno bez sebemenší vůle ;)


Jinak s mechanikem bych to také viděl na změnu, když už se dělá něco na nápravě tak na obou stranách a ne "na rozpočet" jen jedna strana... Dávali se s tlumiči i nové pružiny?? To také udělá hodně... Já se přikláním k kombinaci aušusového ramena, utahané pružiny (ikdyž dle fotek to nakloněnék jedné straně nevypadá) a rozhozené geo
Stilo MW 1.9 JTD 115... 18", H&R -40mm... EGR-off, výfuk-off, váha-off, Garrett GT1749VA, Chip by BitPower => non-stop italian orgasm Aneb nejuhulenější stilo v širém okolí
Deniska
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 22 bře 2015, 19:51

Re: Kolo nahlé dovnitř

Příspěvek od Deniska »

jen co přijde výplata...pustím se do toho...

co se týče ramena,tak to jedno prýýýýýý :? nebylo potřeba měnit, páč bylo ok
no a tlumiče+pružiny-tak to se dávali nové pouze pružiny, ne tlumiče...

je lepší sjet teda na geo, kde by třeba řekli kde je chyba...nb rovnou jít na opravu předku a pak teprva na geoš?

chjo...jako ničím už to být nemůže páč je jinak všechno nový :-D :-D
moc moc moc všem děkuju :wink:
Fiat Stilo JTD
r. 2002
85 kw
Odpovědět

Zpět na „Stilo“