Malý rámček k autorádiu nedrží

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
matko
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 11 led 2015, 15:27

Malý rámček k autorádiu nedrží

Příspěvek od matko »

Chalani nemá niekto skúsenosti s tím že po kúpený nového autorádia na Fiat Bravo, mi nechce ten malý rámček čo je originál k rádiu držať proste, ten velký rámček čo je k autu drží okey ale ten malý proste nie, skúšal som všeliaké možnosti ako ho tam dostať a stále nič prvý som ho tam dával posledný a proste stále nič, mne to príde ako kebyže je ten velký rámček nejaký večší a proste mu tam zavadzá aby som tam dostal ten malý.Keď sa mení autorádio mení sa aj ten velký rámček?Má už s tím niekto skúsenosti alebo sa s niečím takým stretol, už som z toho na dne.Ďakujem moc za každú pomoc,radu.
Reklama
 

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

A ked si mal autoradio mimo tak to drzalo? Ak nevies tak vyskusaj. Radio musi byt spravne zacvaknute v tek klietke co je k nemu...
matko
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 11 led 2015, 15:27

Re:

Příspěvek od matko »

panaman1 píše:A ked si mal autoradio mimo tak to drzalo? Ak nevies tak vyskusaj. Radio musi byt spravne zacvaknute v tek klietke co je k nemu...
Ked mám autorádio mimo tak mi tam drži okey ten rámček ale keď ho to rádio osadím do tej klietky už tam ten malý rámček nedostanem ako kebyže tam niečo zavadzá.Dostanem ho tam len vtedy keď mám rádio cca 3mm vysunuté len potom ho nemám ako zaistiť lebo ked ho mám celú vnútri tak ho zaistím tými plieškami čo sú v tej klietke.Ale keď ho mám vysunuté tak rámček drží ale zasa mi lieta autorádio dopredu a dozadu.
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“