Rozpúlená měrka oleje v motoru

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ZYX17
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 28 bře 2015, 09:36

Rozpúlená měrka oleje v motoru

Příspěvek od ZYX17 »

Dnes večer jsem chtěl skouknout (znovu), hladinu oleje, pač před měsícem jsem zakúpil Stilo MW 1.6 , 2004 , s garantovanýma 250 t. km, leč diagnostika ukázala 421 t. km = takže jen o "báj-očko" 170 t. km přetočen.( kdyby nebylo s LPG a za 40 000kč asi bych "vraždil" :-) + řeším neustále "scípání" :-( )
Při vytažení měrky oleje jsem zíral !
Na měrce chybělo zakončení - vytáhl jsem pouze " bowden " bez sploštělé měrky,ale poprvé tam byla !
Skusil jsem vytáhnout trubičku měrky = zbytečně, vypustil olej z vany, taky zbytečně.
Nevíte někdo " co s tím " ?
- mám sundat vanu ?
- či jen pořídit novou měrku a nebát se kousku železa ve vaně ???
- je měrka stejná i na Mareii ?

díky za uklidnění :-)))
Stilo MW / 1.6 / 2004 / BA+LPG / 420t km
Reklama
 

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Rozpúlená měrka oleje v motoru

Příspěvek od amiga »

ZYX17 píše:Dnes večer jsem chtěl skouknout (znovu), hladinu oleje, pač před měsícem jsem zakúpil Stilo MW 1.6 , 2004 , s garantovanýma 250 t. km, leč diagnostika ukázala 421 t. km = takže jen o "báj-očko" 170 t. km přetočen.( kdyby nebylo s LPG a za 40 000kč asi bych "vraždil" :-) + řeším neustále "scípání" :-( )
Při vytažení měrky oleje jsem zíral !
Na měrce chybělo zakončení - vytáhl jsem pouze " bowden " bez sploštělé měrky,ale poprvé tam byla !
Skusil jsem vytáhnout trubičku měrky = zbytečně, vypustil olej z vany, taky zbytečně.
Nevíte někdo " co s tím " ?
- mám sundat vanu ?
- či jen pořídit novou měrku a nebát se kousku železa ve vaně ???
- je měrka stejná i na Mareii ?

díky za uklidnění :-)))
nemalo by to vcucnut do motora,je tam sitko,cez ktore taha olej..
fiat croma 1.9jtdm 88kw
panaman1
Znalec
Příspěvky: 894
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Ale urcite by neuskodilo dat dole vanu..aspon uvidis zospodu a ocistis sitko mozno...
Odpovědět

Zpět na „Stilo“