Podsvietenie budikov

Moderátor: peta.smolik

amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od amiga »

jano207 píše:Vykrutil som ju v protismere a pomali von
nazdar,ako si urobil ze sa ti pri odomknuti auta rozsvietia hmlovky??nemas nejaky navod??pripadne co si pouzil a kde si to napojil??dikes..to by som si chcel urobit na crome
fiat croma 1.9jtdm 88kw
Reklama
 

jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od jano207 »

Objednal som coming home modul z aliexpresu a ponapajal
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od amiga »

jano207 píše:Objednal som coming home modul z aliexpresu a ponapajal
no ty si mi ale dal navod..ved posli na to link a ako si to zapajal
fiat croma 1.9jtdm 88kw
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od jano207 »

Napr tu http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... eb201560_1" onclick="window.open(this.href);return false; co sa tyka napajania tak si treba pohladat kable.Pochybujem ze croma bude mat tie iste piny ako bravo.Napajanie mas plus minus.Potom uz len vystup na svetla ktore chces zapinat a odomykaci a zamykaci z centralu.Najlepsie bude ak plus na napajanie modulu budes mat zvlast z relatka na ktorom budes mat napatie len vtedy ak je kluc vypnuty.(to relatko a kable som si zvlast dorobil aj koli tomu modulu,vyhrievanym sedackam a dennemu svieteniu) dovod -ak mas nastartovane a zamknes dvere tak by ti zasvietili svetla na ten dany cas.Ak by si odomkol tak opat.Dalsia vyhoda tohto napojenia je ta ze ak vypnes kluc tak automaticky sa ten modul zapne a svietia svetla na tu urcitu dobu(bez ohladu na to ci je den alebo noc) Kable na hmlovky som pretiahol do motoroveho priestoru kde som sa napojil na rele hmloviek ktore su dve L+P strana.A na central som sa napojil na vodicovych dverach pri prechodke
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
amiga
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 210
Registrován: 11 črc 2014, 20:13

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od amiga »

jano207 píše:Napr tu http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... eb201560_1" onclick="window.open(this.href);return false; co sa tyka napajania tak si treba pohladat kable.Pochybujem ze croma bude mat tie iste piny ako bravo.Napajanie mas plus minus.Potom uz len vystup na svetla ktore chces zapinat a odomykaci a zamykaci z centralu.Najlepsie bude ak plus na napajanie modulu budes mat zvlast z relatka na ktorom budes mat napatie len vtedy ak je kluc vypnuty.(to relatko a kable som si zvlast dorobil aj koli tomu modulu,vyhrievanym sedackam a dennemu svieteniu) dovod -ak mas nastartovane a zamknes dvere tak by ti zasvietili svetla na ten dany cas.Ak by si odomkol tak opat.Dalsia vyhoda tohto napojenia je ta ze ak vypnes kluc tak automaticky sa ten modul zapne a svietia svetla na tu urcitu dobu(bez ohladu na to ci je den alebo noc) Kable na hmlovky som pretiahol do motoroveho priestoru kde som sa napojil na rele hmloviek ktore su dve L+P strana.A na central som sa napojil na vodicovych dverach pri prechodke
naudar..akej farby su farby na central v priechodke?? ja mam aj new bravo,tak to najprv napojim tam..a to rele si napojil kde??
fiat croma 1.9jtdm 88kw
jano207
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 30 pro 2008, 19:52
Bydliště: SK-NR

Re: Podsvietenie budikov

Příspěvek od jano207 »

Farbu kablov ti neviem povedat.Garaz nemam a v tomto pocasi sa mi to nechce rozoberat.Som napojeny len na odomykaci.Od baterky mam natiahnuty + aj - pod palubovku kde je rozpinacie rele.To je napojene na spinacku
EX-Fiat stilo 1,9 jtd 85kw.Momentalne Fiat bravo 1,9 mjtd 88kw
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“