Fiat Stilo - emise

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
melloun
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2017, 19:11

Fiat Stilo - emise

Příspěvek od melloun »

Zdravím,

dnes jsem navštívil stk a neprošel jsem na emisích, protože nešla napojit diagnostika a provést EOBD, ale ostatní informace týkající se airbagů a ABS byly k dispozici.

Zajel jsem do nejbližšího servisu Fiat a tam prý vyzkoušeli diagnostiky od tří výrobců a taky nic. Jen se jim povedlo zjistit, že se jedná o motor a řídící jednotku z Opel. Což jsem následně zjistil sám, protože se do Stila montuje od roku 2005. Jednalo se o menší servis, možná by ve větším městě byly moudřejší. Zkusím zajet do Brna.

Nějaké návrhy?
Miloš
----------------------------------------
Fiat Stilo 1.6 MPI 16V 77kW - 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Fiat Stilo - emise

Příspěvek od liborko »

Hm tak to je divny,zrada v komunikaci, zajel bych do Fiatu na diag. Tam prece musi zjistit pricinu, od toho tam jsou.
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
melloun
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2017, 19:11

Re: Fiat Stilo - emise

Příspěvek od melloun »

Jo nejspíš to bude jen kabel. Teda doufám, ale když ti v servisu Fiat řeknou, že takové auto ještě neviděli, trochu tě to vyděsí. :?
Miloš
----------------------------------------
Fiat Stilo 1.6 MPI 16V 77kW - 2005
melloun
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 14 čer 2017, 19:11

Re: Fiat Stilo - emise

Příspěvek od melloun »

Nakonec teda ten kabel v přední pojistkové skříni u motoru. Pak jsem se na to koukal sám a nějak se mi to stejně nezdá, jen taková propojka tam chyběla, ale jinak konektor vlastně skoro nezapojen.

Každopádně emise a technickou mi udělali, i když na protokolu z emisí je uvedeno vyčtení neúplné, provedeno doplňkové měření. Půlka readiness se nenačetla. Možná se nestačili obnovit data po zásahu v servise, nevím. Ještě to budu časem zkoušet u kámoše projet aspoň přes mobil.
Miloš
----------------------------------------
Fiat Stilo 1.6 MPI 16V 77kW - 2005
Odpovědět

Zpět na „Stilo“