číra zadní optika

Moderátor: peta.smolik

bad brava

číra zadní optika

Příspěvek od bad brava »

Prosím tě ty kdo máš ty čirá zadní světla na brava mohl bys mi je taky poslat ještě jsem to nikde neviděl.DÍK bady.a@seznam.cz[/b]
Reklama
 

hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

čau... jak sem tak hledal nějakou jinou optiku na BRAVA

tak v obchodech sem nic nenašel... ale našel sem pár zajímavých úprav...
na GOOGLE.com , většinou jde ale o nalakování skel....

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
filipus
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2007, 15:07

čira optika

Příspěvek od filipus »

docela se mi to zamlouva,nevis o nekom,kdo by ty lampy nalakoval?nebo kde se da sehnat na to připravek?dik za odpoved na filiplakota@seznam.cz
roman1492
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 13 srp 2006, 18:31

Příspěvek od roman1492 »

Hepa: myslíš, že je to jen stříklý sprejem?
Brava 1.4 12V zatim staci LOL
filipus
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 21 bře 2007, 15:07

Příspěvek od filipus »

nevim jak je to udelany,proto me to zajima.mam Bravo,a docela by se mi to libilo.jestli existuje nekdo,kdo mi poradi,nebo odkaze na nekoho,kdo tyto lampy dela,nebo primo prodava,budu jen rad.dik
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milajda22 »

Nevim jak vy, ale já osobně si myslim, že ty čirý světla na tý tmavěmodročerný bravě asi nebudou origoš (asi domácí výroba), protože nepřečnívaj přes blatník, což u normální brávy přečnívaj.

Jinak na to stříkání světel se prej používá nějakej sprej, teda ještě jsem ho neviděl, ale dá se běžně sehnat (ale už nenapíšou kde !!! ) :x

Ale když by ho někdo sehnal, tak dejte vědět.
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

čau... chlapy, no tak k těm mojim obrázkům : já nevím kdo to je co to je, našel sem to na netu. Jo a ta modrá BRAVA je má určitě domácí výroba, nevím jak to v těch asvětlej ch, ještě sem to nerozdělával a neviděl rozdělany, tak nevím co by s tím šlo , nebo nešlo udělat.

podle mě ten lak (červenej ) nějak oškrabal.. a nebo to nechal vybrousit do bíla...

jo lak na světla je: už sem se s tím setkal, kouknětě třeba na www.tuning-centrum.cz
www.tuningshop.cz
a jiné shopy. někde to určitě bude...


moje brava ! ! je na http://www.darkness-tuningclub.ic.cz/hepa.htm





Obrázek

Obrázek


nechce někdo do klubu ???? všech AUT ?? tuning ? www.darkness-tuningclub.ic.cz a je tam i moje ICQ tak dejtě vědět...
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyote »

No pánové nezlobte se na mě, ale zatmavování světel tím sprejem je podle mě pěkná hovadina. A vy to poznáte taky, až se vám někdo podívá s autem do kufru, protože za slunečného dne prostě neviděl vaše brzdová světla... Jinak jsem měl tu čest jet za několika takto otuningovanými auty v noci a obrysovky přes to taky nejsou zrovna moc vidět.

Jinak tuningu fandím, ale jen úpravám, které neohrožují ostatní...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. já bych taky nezatmavoval.. ale je to každýho věc.. je pravda že ej to nefunční.. já bych spíš to červeny.. nějak obrousil.. aby to svítilo bíle.. nebo vypadalo to bíle
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milajda22 »

Ahojky, nemáte někdo zkušenosti stim Odstraňovačem nástřiků?

je zde
http://www.tuningshop.cz/Odstranovac-na ... 57588.html

chtěl bych si ho koupit, ale nechci zmrvit světla.

Dík zaodpovědi
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

hele ... tak to fakt nevím.. ono by to mělo rozpustit tu červenou ? a měla by s toho být ta bílá ? průsvitná ? jako myslíš zadní světla žejo ???


ještě jedentakovej blíznivej dotaz... co si o tom myslíte ????:

http://f2tuning.cz/eshop/details.php?zi ... febec8d7e4

????????????????? já myslím že to asi stejně bude jen voda.. je to z nádobky odstřikovačů a hadička s tlaku pneu... podle mě to neudělá takovou páru.. ale rozprášenou vodu... a to je blby...

ono by to muselo být nějak přes teplou vodu, aby to byla pára.. ne ? nevíte někdo jak tu páru vyrobit ?
MarShall
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 zář 2006, 13:39

Příspěvek od MarShall »

neako prepojit s výfukovym potrubim,.....
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

hepa píše:hele ... tak to fakt nevím.. ono by to mělo rozpustit tu červenou ? a měla by s toho být ta bílá ? průsvitná ? jako myslíš zadní světla žejo ???
Hepo, dle mě to odsračkuje to co jsi tam nastříkal ty, tedy to zatmavení, pochybuji že origo barvu, i když ...

A k tomu funění, to mi příjde jako kravina, sice tím jistě zaujmeš pubošky, ale ...
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. ale jako EFEKT když dojedu před intr... a pustím páru by to bylo fajn :lol: :lol: :lol: to se pak budou holky cpat do auta... :wink:

no já sen ptám, jestly to bude dělat vodu rozprášenou, nebo to udělá páru.. ale asi jen vodu... co by tu vodu ohřívalo :roll:
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“