M3 na Bravu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

M3 na Bravu

Příspěvek od hepa »

ahoj. chtěl bych se zeptat. Jaky kdo máte skušenosti se zrcátkama M3 na fiatu BRAVA, jde mi o chromovy, elektronicky. Je nějakej problém se zapojením ? a případně za kolik se dají sehnat ?

já chci asi dnes, nebo zítra nějaké objednat... tak mě napadlo že bych se mohl zeptat. pasují adaptéry ? a tak ? chci objednat z www.autodoplnky.cz
Reklama
 

coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: M3 na Bravu

Příspěvek od coyote »

hepa píše:ahoj. chtěl bych se zeptat. Jaky kdo máte skušenosti se zrcátkama M3 na fiatu BRAVA, jde mi o chromovy, elektronicky. Je nějakej problém se zapojením ? a případně za kolik se dají sehnat ?

já chci asi dnes, nebo zítra nějaké objednat... tak mě napadlo že bych se mohl zeptat. pasují adaptéry ? a tak ? chci objednat z www.autodoplnky.cz
Nechci ti nějak kazit tvůj sen, ale M3kama to auto spíš zkazíš než zkrášlíš. Nehledě na to, že je má na autě dnes každej... Ty adaptéry co jsem tak viděl, vypadají přímo úděsně. Vůbec to na tom autě designove nesedi...

Jinak co se týká elektriky: vše jde, jen trochu šikovnosti to chce :-)
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

ahoj... njn ale to si myslíš ty :lol: :lol: mě se to tam líbí a myslím si že tuning je o vkusu každyho ne ??? :twisted: já s tou Bravou mám velky plány.. a to trochu CLEANING styl... a pořádny nárazníky.. a mám to namalovany v Photoshopu a vypadá to hezky...
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Tak ať ti tvé VELKÉ plány vydrží co nejdéle.
Pak se pochlup nebo pochlub? :-D
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo... zatím koukněte... www.darkness-tuningclub.ic.cz :wink: můj klub.. přijmu zájemce... jinak je tam forum o tuningu.. :wink: budu moc rád za novy členy.
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

tak mi ty M3ky snad do konce týdne dojdou :wink: chorm, elektronicky..
pak dám fotku
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“