TYP - Prodloužení intervalu osvětlení interiéru

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
kurec
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2006, 13:48
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

TYP - Prodloužení intervalu osvětlení interiéru

Příspěvek od kurec »

pokud se někomu nelíbí, že lampička v interiéru zhasne po zavření dveří (což mě přivádělo k šílenství), tak zde je návod, jak to "vylepšit"

http://punto.stitky.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od feldino »

Super vec ja mam nieco podobne uz davno som objednal stavebnicu a aj s krabickou to presne sadne do volneho miesta kde ma byt asi prijimac na central. Proste super.
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ja mam alarm od firmy portman .. a tam je nastaveno po odemknuti DO stropni svetlo aby svitilo 20 vterin ... coz JE UPLNE vzdy ok .. Dojdu k vozu (odemcenemu ne vzdy v noci ho vidim :) ) otevru sednu strim klic.. a svetlo zhasne :)
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

No ja mám skôr problém opačný... Mám MKII a ccem ten interval čo tam je nastavený skrátiť. Takže moja otázka je AKO???
fakirecek
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 21 bře 2007, 23:02

Příspěvek od fakirecek »

5-ko píše:No ja mám skôr problém opačný... Mám MKII a ccem ten interval čo tam je nastavený skrátiť. Takže moja otázka je AKO???
Mám stejný problém. To světlo svítí asi tak kolem dvou minut,ale az potom, co vytahnu klíč ze zapalování. Jinak pokud klíč v zapalování nebyl a zavřu dveře, světlo zhasne hned (což by mě ani tak nevadilo, jako spíš to, že když v noci nechám auto před barákem, tak ještě dvě minuty potom co přijedu každej do auta vidí). Nevíte někdo, jak se ten interval dá posunout nebo kde přesně ten zpožďovač je umístěn? Zkoušel jsem ho hledat,ale nic jsem nenašel (koukal jsem jen u světla,tapec střechy jsem dole neměl). Díky moc za odpověď
ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

fakirecek píše:
5-ko píše:No ja mám skôr problém opačný... Mám MKII a ccem ten interval čo tam je nastavený skrátiť. Takže moja otázka je AKO???
Mám stejný problém. To světlo svítí asi tak kolem dvou minut,ale az potom, co vytahnu klíč ze zapalování. Jinak pokud klíč v zapalování nebyl a zavřu dveře, světlo zhasne hned (což by mě ani tak nevadilo, jako spíš to, že když v noci nechám auto před barákem, tak ještě dvě minuty potom co přijedu každej do auta vidí). Nevíte někdo, jak se ten interval dá posunout nebo kde přesně ten zpožďovač je umístěn? Zkoušel jsem ho hledat,ale nic jsem nenašel (koukal jsem jen u světla,tapec střechy jsem dole neměl). Díky moc za odpověď
To je divne, ja mam MKII a mne to zhasne po niekolkych sekundach. A ked otvorim dvere, vystupim z auta, zatvorim dvere a zamknem auto (original central s dialkovym ovladanim) tak svetlo ihned po zamknuti zhasne. Ak by som ho nezamkol ihned, tak zostane svietit niekolko sekund a zhasne. Vsetko ako ma byt.

Raz alebo dva krat sa mi stalo ze som zastavil motor, vytiahol klucik zo zapalovania, svetlo sa rozsvietilo a zostal som sediet este v aute a svetlo zhaslo az po spominanych asi 2 minutach. Ale stalo sa mi to len ozaj asi 2 krat, inokedy zhasne po niekolkych sekundach.
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
majki
Všeználek
Příspěvky: 1021
Registrován: 02 dub 2007, 16:08
Bydliště: Praha / Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majki »

OFF TOPIC: lidi, co ten cestin, pise se TIP :roll:
Mazda2 1.3 TE '08 :D
History: Punto mk2a 1.2 16v Sporting / Punto mk2b 1.2 8v Active / Mazda 626 2.2 12v limo GD US '88
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“