TUNING BRAVA !!

Moderátor: peta.smolik

_petr_
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 03 zář 2006, 13:19

Příspěvek od _petr_ »

hepa píše:začátek ne ??? je mi 17 LET !!! a autí mám, ale studuji a snažím se. ted budou zrcátka M3 protože stary se loupou.. a časem křídlo a nějaky ty nárazníky... co máš ty ? :twisted:
to uz mas v 17ti vlastni auto?
Reklama
 

Jiříkk
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2007, 19:35

Příspěvek od Jiříkk »

Hepa: začátek ne ??? je mi 17 LET !!! a autí mám, ale studuji a snažím se. ted budou zrcátka M3 protože stary se loupou.. a časem křídlo a nějaky ty nárazníky... co máš ty ?

To je mazec, ja měl v 17-ti vlastního fichtla a byl jsem rad :D
Jak jsi vykutil ten nastřik palubovky? nějaká specialní barva na púlasty nebo obyč sprej? Nšjaká jiná uprava? A jak šlo rozebírání palubovvky, pora´d pls, máš to moc hezký!![/quote]
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

rozebírání přístrojovky je naprostá banalita... je to jako lego :D
Klub zaměřený na vozy Fiat Bravo/Brava
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyote »

_petr_ píše:
hepa píše:začátek ne ??? je mi 17 LET !!! a autí mám, ale studuji a snažím se. ted budou zrcátka M3 protože stary se loupou.. a časem křídlo a nějaky ty nárazníky... co máš ty ? :twisted:
to uz mas v 17ti vlastni auto?
V jeho věku jsem už taky měl auto. Ale byla to 120tka, za pár švestek... Ale tehdy jsme jí kompletně vyvařili a dali do laku. Byla parádní. Rád na to vzpomínám, i když už bych to nechctěl ani zadara :-D
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. vypadá hezky... co s tím máš v plánu ? nějakej velkej TUNING ??? :P :P co ? já teda jo...
Jiříkk
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2007, 19:35

Příspěvek od Jiříkk »

co se tyče tuning, jsem velký fanda, ale ještě jsem se do ničeho nepustil. Chtěl bych stříknou tu palubku a madla dveří ale připada mi to jakože pogumovane, je to možne? mužu stříkat na tu gumu? neuděla to nějakou neplechu?
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

no s tou gumou to asi bude problém... jako ty kliky by to chtělo z jinyho auta, z Marey to de stříkat, ale kliky z Bravy asi nee...

no každopádně v tomhle ti moc neporadím, dej sem pak fotky Fiata... jak nalakuješ tu palubku :wink:
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

Jiříkk píše:co se tyče tuning, jsem velký fanda, ale ještě jsem se do ničeho nepustil. Chtěl bych stříknou tu palubku a madla dveří ale připada mi to jakože pogumovane, je to možne? mužu stříkat na tu gumu? neuděla to nějakou neplechu?
dle mě tam nic pogumovaného není... je to plast a ten se dá v pohodě stříknout. taky jsem to dělal a v pohodě.
Klub zaměřený na vozy Fiat Bravo/Brava
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
Jiříkk
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2007, 19:35

Příspěvek od Jiříkk »

No ja nevim mě to příjde jako guma, a jestli ne tak je to nějaký měky plast. mam jen strach že jak to napatlam tou barvou tak se to z toho začne časem lupat.
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

Jiříkk píše:No ja nevim mě to příjde jako guma, a jestli ne tak je to nějaký měky plast. mam jen strach že jak to napatlam tou barvou tak se to z toho začne časem lupat.
no pokud to "napatláš barvou" tak se to asi oloupe :-) když to ale odmastíš, nastříkáš základem na plasty a pak barvou, tak to bude držet. já mám takhle stříknutý díly palubky už víc než rok a drží to v pohodě...

Obrázek

Obrázek
Klub zaměřený na vozy Fiat Bravo/Brava
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo. hezky.. jakej je to odmašťovač ? co to je přesněji ? kdyžtak jestly máš nějakej obrázek, plechovky :lol: a ta základovka na plasty ? jo jinak interiér je hezkej !! fakt jo... to je Bravo ? nebo BRAVA ?

jo prosimtě.. ještě dotaz to není klasickej rámeček autoradia žene ? já viděl jinej.. takovej tenkej.. ale tento vypadá líp co to je ? z nějakyho jinyho auta ? nebo je to dělany ?
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

hepa píše:jojo. hezky.. jakej je to odmašťovač ? co to je přesněji ? kdyžtak jestly máš nějakej obrázek, plechovky :lol: a ta základovka na plasty ? jo jinak interiér je hezkej !! fakt jo... to je Bravo ? nebo BRAVA ?

jo prosimtě.. ještě dotaz to není klasickej rámeček autoradia žene ? já viděl jinej.. takovej tenkej.. ale tento vypadá líp co to je ? z nějakyho jinyho auta ? nebo je to dělany ?
- jako odmašťovač použij třeba technický benzín (koupíš v každé drogerii nebo v barvách lacích)
- základ na plasty ve spreji koupíš taky normálně... je to na tom napsané :wink:
- rámeček je jedna z redukcí, který jsou běžně k sehnání. já ji koupil přímo ve Fiatu
- je to Bravo :D
Klub zaměřený na vozy Fiat Bravo/Brava
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Vidíš, že ty dveře jsou delší, tak je to BravO :-)
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. dík že si to sem všechno napsal :wink: jo no to je fakt.. delší dveře - Bravo :-P ale fotka může trochu zmást
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“