Radio Bravo originál

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Pajda
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 13 zář 2005, 14:43
Bydliště: doma v Praze
Kontaktovat uživatele:

Radio Bravo originál

Příspěvek od Pajda »

Přivezl jsem matce z Německa Bravo 1.2 16V SX rok 99 a potřeboval bych návod na radio. To originál vestavěné na kazety. A ještě dotaz - jde opravit displej, aby ukazovaly všechny segmenty.

Jinak auto je příjemné a svižné.
Ulysse je vlastní bratr 806 od pažoutů
Reklama
 

kefudek
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 12 úno 2007, 20:03

Re: Radio Bravo originál

Příspěvek od kefudek »

Pajda píše:Přivezl jsem matce z Německa Bravo 1.2 16V SX rok 99 a potřeboval bych návod na radio. To originál vestavěné na kazety. A ještě dotaz - jde opravit displej, aby ukazovaly všechny segmenty.

Jinak auto je příjemné a svižné.

Čau nějakej návod na rádio mam model AD 128h jestli ho chces tak dej maila a já ti ho pošlu
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

mám dotaz... : dá se do klasickyho radia z fiatu Brava nějak připojit EXTERNÍ VSTUP ? jako nějak tam napojit USB nebo nějakej konektor (jack) a pouštět hudbu třeba z MP3ky :-P nebo s dicmanu? nevíte někdo jak na to ? nechce se mi tam dávat jiny rádio, to origo je velky a další sou už blby.. vzhledově v tý palubce
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyote »

hepa píše:mám dotaz... : dá se do klasickyho radia z fiatu Brava nějak připojit EXTERNÍ VSTUP ? jako nějak tam napojit USB nebo nějakej konektor (jack) a pouštět hudbu třeba z MP3ky :-P nebo s dicmanu? nevíte někdo jak na to ? nechce se mi tam dávat jiny rádio, to origo je velky a další sou už blby.. vzhledově v tý palubce
Běž na www.fiatbravoklub.com a ptej se člověka jménem Vaci. Ten už to řešil a myslím že i vyřešil... :-)
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
Richtřik
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 20 pro 2006, 22:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richtřik »

a když už na těch stránkách budeš, tak se tam taky zeptej na origo rádio jako takové :D 95% lidí je vyhazuje, protože to s rádiem nemá nic společného :D
Klub zaměřený na vozy Fiat Bravo/Brava
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. dík chlapy.. nemáš ICQ na toho co to řešil s tím radiem ? s toho bravoklubu ? já se na těch ww moc nevyznám..
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coyote »

hepa píše:jojo.. dík chlapy.. nemáš ICQ na toho co to řešil s tím radiem ? s toho bravoklubu ? já se na těch ww moc nevyznám..
ICQ mám, ale nevím, jestli můžu jeho číslo takto rozdávat...

WWW jsou to jednoduché. Prostě jdi do fóra a zadej dotaz, nebo to zkus vyhledat... Nebo se podívej do sekce clubcars a najdi si ho tam. Třeba tam to ICQ má...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“