Výměna předního světla Bravo 2009

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
jurasek1
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 28 srp 2013, 11:25

Výměna předního světla Bravo 2009

Příspěvek od jurasek1 »

Dobrý den,řešil někdo výměnu předního světla?Nějaký dobrák mi na svátky rozflákal přední lampu.Můžu být rád,že jen světlo je v tahu,je rozumné kupovat světlo v cenové hladině +/-2200Kč,není to zadělání na další problémy?Jak na to bude reagovat řídicí jednotka?Je nutný nějaký zásah?Postup výměny?No ještě jsem to neštudoval,ale kdyby byly zkušenosti,rád se dozvím,děkuji .
Přílohy
viber image.jpg
viber image.jpg (166.49 KiB) Zobrazeno 2821 x
Fiat Bravo 1,4/16V 90ps už ne,nyní Fiat Tipo T-Jet 1,4 Lounge
Reklama
 

Bravomv
Fiaťák
Příspěvky: 124
Registrován: 08 led 2017, 18:46

Re: Výměna předního světla Bravo 2009

Příspěvek od Bravomv »

Nejlepší je sehnat originál světlo-nepoškozené, např. z nějaké bouračky apod ( výhodná cena, kvalita). Pozor na levná světla např. DEPO apod. Neoriginál levná světla často dobře nesvítí a nedají se správně seřídit. Jinak na Fiatdíly.cz je takové použité orig, světlo za 3.000,-Kč. Myslím si, že je to dost a někde možné seženeš levnější, ale rozhodně doporučuji nahradit originálem (klidně i použitým) nebo podobným, ale značkovým.
Uživatelský avatar
heretic
Fiaťák
Příspěvky: 138
Registrován: 17 lis 2012, 12:07

Re: Výměna předního světla Bravo 2009

Příspěvek od heretic »

Ked budes menit, tak daj dole aj podblatnik aby si sa dostal k jednej skrutke co drzi svetlo, je to potom omnoho rychlejsie
marea 1,8
bravo 2 1,9 mjet 120
Uživatelský avatar
LibeXs
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 20 srp 2014, 16:16

Re: Výměna předního světla Bravo 2009

Příspěvek od LibeXs »

zrovna ta blbá (těsná) strana :twisted:
žádný zásah netřeba, ale bohužel s tím blatníkem mají pravdu...
když tak mám doma náhradní (magneti marelli), ale je tam rozbitý jeden ten držák co drží světlo, takže by to drželo myslím jen na 2 místech, což není takový problém...
Odpovědět

Zpět na „Bravo 2“