Help - po tankování teče benzín & zápach v kabině

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Nepér
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 pro 2006, 21:20
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Help - po tankování teče benzín & zápach v kabině

Příspěvek od Nepér »

Punto r.v. 94, po tankování, ale i nějakou dobu, co je nádrž plná (hrdlo by nemělo být plné) z toho kape benzín, uniká okolo víčka nádrže, proteče přepadem a kape na zem. Divný je, že je v hrdle benzín, i když už palivoměr není na max., jakoby v hrdle zůstával benzín a nestekl všechen až do nádrže. Není tam nějaká záklopka, co clobí? Nebo jen málo těsní víčko?
Reklama
 

bigben.m
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 383
Registrován: 27 lis 2006, 07:54

Příspěvek od bigben.m »

v těchto vedrech je možné že se benzín teplem roztahne i o litr a o přesnosti ukazatele konkrétně u mého fiata mám velké pochybnosti,ale to je jen taková připomínka která je všeob známá,takže???? :?:
Nepér
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 15 pro 2006, 21:20
Bydliště: Praha východ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nepér »

Zkusím nandat do víčka gumový kolečko...
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jo tohle sem řešil loni v zimě,kdy sem Punto koupil.Natankoval sem po hrdlo a ouha po zaplacení sem se vrátil k autu a pod ním ohromná louže benzínu.Teklo to zřejmě jen z přepadu ale docela mě to vystrašilo.Od tý doby tankuju max. cca 3/4 nádrže a vše v pohodě,jen v létě po tankování je trochu cítit benzín v kabině,ale během chvilky je vše v pořádku.
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

já vždycky tankuji až po hrdlo a žádná loužička. Ale měl jsem ten samý problém, když jsem měl plnou a trochu to šplouchlo, tak mi to teklo kolem čerpadla a pak to bylo i cítit ve vnitř
jena
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 17 dub 2007, 19:03

Příspěvek od jena »

ja mam zas problem s palivoměrem natankuju a nechce se mu nahoru as tak po pul hodince to ukazuje přesně
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“