SPORT křídlo na Fiat Brava

Moderátor: peta.smolik

mx.driver
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 06 dub 2007, 10:44

Příspěvek od mx.driver »

tiež mam to krídlo od carzone a za mesiac idem na stk tak som aj ja zvedavý.Ale som s ním spokojný lebo nieje len na okrasu ,ale aj funguje vdaka dost velkému naklonu a to je poznat hlavne pri vyžších rýchlostiach.Len som sa musel rozlúčit s umývačkou aut lebo tie senzory ho nezaznamenajú. Obrázek
Reklama
 

hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

no tak to jo !! chlape hned jak to budeš mít tu STk tak dej vědět.. jak to dopadlo ... já to křídlo chci ! už delší dobu
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

tak co chlapy ? udělal někdo STK s tímto křídlem ? a máte na něj atest ? SD8 nebo TUV ? nebo nic.. třeba z plasttuningu
mx.driver
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 06 dub 2007, 10:44

Příspěvek od mx.driver »

zatial som ešte nebol na stk až v máji .nejaké číslo je tam zo spodu vyrazené,ale aj keby som neprešiel ,dole ho asi nedam skôr to uplatím.
100 16V
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

jojo.. co tam máš vyraženy ? SD8 ? nebo TUV ? a kde si to křídlo koupil ? z plasttuningu ? kdyžtak mi dej odkaz... děkuji
mx.driver
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 06 dub 2007, 10:44

Příspěvek od mx.driver »

Objednal som ho cez kamoša tady zo Skalice ktorý má firmu www.brs-technology.com a on mi to objednal z kobra tuningu sktorým spolupracuje a oni od carzone.Vyšlo ma na 10 000,-aj z farbou .striekal mi ho kamoš a montoval som ho sám.ale dá sa objednat aj na www.tuningshop.sk
100 16V
hepa
Fiaťák
Příspěvky: 59
Registrován: 13 led 2007, 16:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hepa »

tak co ? už někdo byl s tím SPORT křídlem na STK ?

já budu mít sport křídlo z www.fiat-shop.eu a zajímá mě jestly vám někdo na STK nedělal problémy
mx.driver
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 06 dub 2007, 10:44

Příspěvek od mx.driver »

Tak som bol na STK s krídlom,lepšie povedané som tam poslal ženu je to istejšie.Všetko ok a krídlo si ani nevšimol,zrejme preto lebo vyzerá ako značkové a nie ako niektoré lacné,ale mal som aj nachystané že v prípade potreby budem mat aj papier.dokonca im nevadila ani nepriehladná nálepka na prednom skle.
100 16V
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“