Zápis pneu do TP

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
MartinHruby
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 26 čer 2023, 17:51

Zápis pneu do TP

Příspěvek od MartinHruby »

Zdravím. F. sedici jsem koupil kvůli univerzálnímu použití (spotřeba na dojíždění do práce i lehčí terén). Jezdím ale i na Balkán a sem tam i štěrk a bláto a chechtáky na udržování druhého dovolenkového auta tak nějak nemám a ani tuhle možnost nechci. V Albánii jsem zjistil, že bych potřeboval min. lepší gumy, větší a s dobrým vzorkem. Koupil jsem 205 75 r15 a hned se vlastnosti v terénu posunuly, jenomže pak ve mně známej nahlodal, že když se něco po-ere, tak mě pojišťovna vytahá za uši i za peněženku. Chtěl bych tenhle rozměr zlegalizovat, jenže je to dost ouvej. Hledám nějakého blázna, který volil kompromis v dojíždění a terénu a má třeba na svém fiatu tenhle rozměr (při nejhorším i 205 70 r15 nebo 215 70 r15) a má ho zapsaný v TP a měl by třeba typový list i s tímhle rozměrem pneu (i když je to asi dost scifi). Nebo jakoukoliv radu, co bych jak mohl udělat, abych třeba došel k tomu, co chci. Přepisovat auto do Polska se mně nechce, jak mně doporučoval kamarád a kdoví, jestli je to tam dneska lepší. Chci tam hodit taky lepší pružiny, tlumiče, kryt pod motor a pozdějc i naviják. Kdyby měl někdo radu, sem s ní. Díky a hodně radosti do ježdění!
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Sedici“