mate niekto skúsenosti s chiptuningom?

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

mate niekto skúsenosti s chiptuningom?

Příspěvek od ftoro »

minulí týžden som si kúpil novú hračku fiat bravo JTD105.niežeby mi jeho výkon nestačil ale dosť ludi mi vraví že to mám dať chipnúť na nejakych 120-130PS poradte je to moj prví fiat a nemám s tým skusenosti
Reklama
 

DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

chiptuning zkaracuje zivotnost kultivovanost pruznost motoru radis udeaj sani a vyfuk je to lepsi ale zalezi na tobe chip tuning je v podstate preprogramovani programu na jiny a neni to zrovna nejlepsi a v servisech stim muzes mit problemy
coyote
Fiaťák
Příspěvky: 74
Registrován: 21 pro 2005, 17:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: mate niekto skúsenosti s chiptuningom?

Příspěvek od coyote »

ftoro píše:minulí týžden som si kúpil novú hračku fiat bravo JTD105.niežeby mi jeho výkon nestačil ale dosť ludi mi vraví že to mám dať chipnúť na nejakych 120-130PS poradte je to moj prví fiat a nemám s tým skusenosti
podívej se na www.fiatbravoklub.com Tam má hodně lidí zkušenosi s chiptuningem...
Alfa Romeo 147 JTD
Fiat Marea Weekend TD100
ex Fiat Bravo 1.8 GT
ex Fiat Punto 1.7 TD
<b>www.fiatbravoklub.com</b>
ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

Příspěvek od ftoro »

viem že sanie a výfuk pomáha pri benzinovych motoroch mal som to na felde.o ropákoch som to netušil planujem výmenu povodneho filtra za green alebo kn ale chcem len vložku.kazdopádne som si to s tým chipom rozmyslel dik za radu.
Komár
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 02 kvě 2006, 14:29
Bydliště: Pha

Příspěvek od Komár »

Zase bych až tak chip nehanil, sice jej sám nemám, ale kluci co jej mají, tak si jej navýsost pochvalují. Určitě to o něco sníží životnost, ale jestli to najede 350000 km nebo plácnu 250000 km tak to určitě nepoznáš a mít tak dlouho to auto, určitě mít nebudeš ;-)

Chtělo by to kdyby napsal někdo kdo ten chip má.

Jinak klasika je www.bitpower.cz
Komár
jednadvašestnáctvé
http://www.fiatbravaklub.com" onclick="window.open(this.href);return false;
ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

Příspěvek od ftoro »

ja tam mam nabehane 103000 a rocne spravim tak dalsiu 20 takze by to malo byt v pohode.skor jak zivotnosti sa bojim nepravidelneho chodu motora a dymivosti.
ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

Příspěvek od ftoro »

tak som pozrel ten bitpower slubujú tam 136PS a265Nm.uz len zohnat niekoho kto to ma.....a idem do toho. :lol:
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“