Pri jazde na nerovnostiach je pocut buchanie

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

srokis
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 23 kvě 2006, 09:42
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od srokis »

Já jsem je sehnal v Polsku a dal jsem za oba dva v přepočtu 740,-Kč. Ale zajímalo by mě, co je na tom kousku gumy tak drahýho. Výměnu jsem si dělal sám na kanále - celkem v pohodě 1/2hoďky práce.
Multi 1,6 Bipower, r.v.2000
Reklama
 

Vítek
Začátečník
Příspěvky: 39
Registrován: 06 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Ivančice

Příspěvek od Vítek »

srokis píše:Já jsem je sehnal v Polsku a dal jsem za oba dva v přepočtu 740,-Kč. Ale zajímalo by mě, co je na tom kousku gumy tak drahýho. Výměnu jsem si dělal sám na kanále - celkem v pohodě 1/2hoďky práce.
A jaké jsou výsledky??? Spokojenost??? Za tu cenu to by stálo o tom uvažovat. :idea:
R Espace 03' 1,9 dCi, Obrázek
EX - F Multipla 99' 1,6 16V 100, Obrázek, Š Felicia Combi 96' 1,3 MPi, Š Favorit 93' 135L
Kubanec
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 18 úno 2007, 09:54
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Kubanec »

Ahoj ,mám problém se stabilizační tyčí,mám sice vyměněny silentbloky /asi za 640,-/ale stále mi to bouchá,ne pořád jen když se tyč posune do krajní polohy.Nevím zda jsem to podal srozumitelně,prostě když koupíš origo fiat,tak silentbl.jsou nalisovány na tyči,ale pokud jste jako já ušetřili, tak se tyč pohybuje a když se dostane do krajní polohy tak škrtá o rameno a je to rachot a dost nepříjemný pak se zase přesune a je na chvilku klid a pak zase...... v servisu to srovnali na prostředek a zas byl chvilku klid ,ale já nechci jezdit každej měsíc do servisu,pokud víte co stím poraďte prosím Kubas
Kubas
r.v.2000 294 000km MLOK/multipla/prodáno
r.v.2005 53 300km Fiat Idea červená
r.v.2006 160 000km Multipla ll /mlok podruhé/
r.v.2008 13800km SUZUKI SV 650
srokis
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 23 kvě 2006, 09:42
Bydliště: Jeseník

Příspěvek od srokis »

Mně to nic takového nedělá. Vyměnil jsem je a je klid.
Multi 1,6 Bipower, r.v.2000
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Dodo-multipla »

jeste je asi mozna jedna varianta
na jedne z hrideli na predni naprave je vyvazovaci prvek
takove gumove kolo chycene manzetami
manzety se uvolnily a tim, ze to gumove kolo ma zaklad ze zeleza (zelezo obalene vetsi vrstvou gumy)
mlati pak do hridele
a hlavne po ni jezdi az ke kolu a nici manzetu u kola
takze kouknout i na tohle
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acirek »

Možná je to hloupost, ale také jsem řešil bouchání. stále ho ještě řeším, ale našel jsem závadu (možná) prasklý plastový kryt pod motorem. Na nerovnostech se rozkmitá a tluče to jako blázen:-)


Dodo-multipla píše:jeste je asi mozna jedna varianta
na jedne z hrideli na predni naprave je vyvazovaci prvek
takove gumove kolo chycene manzetami
manzety se uvolnily a tim, ze to gumove kolo ma zaklad ze zeleza (zelezo obalene vetsi vrstvou gumy)
mlati pak do hridele
a hlavne po ni jezdi az ke kolu a nici manzetu u kola
takze kouknout i na tohle
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“