Dotazy

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Dotazy

Příspěvek od DaMe »

Nevi nekdo roztec sroubu na kolech Bravo GT potrebuju to na vysoustruzeni podlozek..nema nekdo stim njake zkusenosti?jde mi hravne oto kdyz dam rejd aby mi vnejsi strana kola neskrtala o podbech nebo naraznik?
Co je to za blbustku pod sedadlem ridice?takova cerna krabicka napadlo me ze je to cislo airbagu ale to byva pod spolujezdcem a nebu u vystuh vozu...
draty repraku v palubni desce je natahly na levou stranu kudy protahnout na druhou a jsou li vubec nekde za palubni desou u radia?zadni nebyly natahoval jsem pritom tak byly vyvody v kufru..
kabelovy tunel úpod pedalem plynu?netusim kde mam tam jen gumuvou zatku se sroubem podtim nebo kde?diky..
a nakonec uchyceni stredove konzore ovladacu klimy radia a pod jak jsou uchyceny jenich demontaz?diky moc
Reklama
 

ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

Příspěvek od ftoro »

Viem ti pomoct len s roztečou je 4x98.co sa tyka podloziek nechces radsej disky s inym ET?kolesa s pekným limcom vyzeraju lepsie a podlozky bez ATESTU ti policajti zozeru.nehovoriac o pripadnej poistnej udalosti.
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

no jasne ze bych radsi kola ale kola me vyjdou na15tisic a podlozky si udelam sam za 5stovek
ftoro
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 25 dub 2007, 20:45
Bydliště: Žilina

Příspěvek od ftoro »

radsej nic ako podlozky domacej výroby.ak náhodou nabúraš tak ta poistováci zoderu z kože.jedine ak by si riesil nejaku malu hrúbku max 1,5 cm.to si vacsinou nevšimnu.kamaratovi sa to stalo preto ta odhovaram-platil si vsetko pekne krasne sam a bol rad ze mu zostal technicak!!!!!!!
DaMe
Fiaťák
Příspěvky: 85
Registrován: 25 úno 2007, 11:35
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DaMe »

ty podlozky by byly atestovany pres znamiho takze to nebude tak horky ale jaky 35mm ne do zadu 1,5-2,0mm a predek tak 1,0-1,3mm jen aby trochu vylezly..jen se bojim kdyz tam dal podlozky a 205/55 tak ze budu drhnout o podbeh nebo naraznik jedine to vyzkouset
milajda22
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 10 bře 2007, 19:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy

Příspěvek od milajda22 »

DaMe píše:Nevi nekdo roztec sroubu na kolech Bravo GT potrebuju to na vysoustruzeni podlozek..nema nekdo stim njake zkusenosti?jde mi hravne oto kdyz dam rejd aby mi vnejsi strana kola neskrtala o podbech nebo naraznik?
Co je to za blbustku pod sedadlem ridice?takova cerna krabicka napadlo me ze je to cislo airbagu ale to byva pod spolujezdcem a nebu u vystuh vozu...
draty repraku v palubni desce je natahly na levou stranu kudy protahnout na druhou a jsou li vubec nekde za palubni desou u radia?zadni nebyly natahoval jsem pritom tak byly vyvody v kufru..
kabelovy tunel úpod pedalem plynu?netusim kde mam tam jen gumuvou zatku se sroubem podtim nebo kde?diky..
a nakonec uchyceni stredove konzore ovladacu klimy radia a pod jak jsou uchyceny jenich demontaz?diky moc
Ta blbůstka pod sedadlem řidiče ta černá krabička slouží k Automatickému odpojení paliva (přeruší napájení palivového čerpadla) při větší dopravní nehodě. jinak z ničím ti asi už neporadim.
Fiat Brava 1.4 12V 59kW
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“