TYP - jak převézt Dětsky kočárek

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
SOKOLIK
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 06 dub 2006, 13:03
Bydliště: Mladá Boleslav

TYP - jak převézt Dětsky kočárek

Příspěvek od SOKOLIK »

Chtěl bych se zeptat,jak jste na tom s Puntem I a kočárkem do kufru?Vejde se,nebo to bývá problém?Děkuji za info sokolik
Reklama
 

marmor
Fiaťák
Příspěvky: 67
Registrován: 28 srp 2006, 11:10
Bydliště: Poprad, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marmor »

S MKI nemám skúsenosti čo do objemu kufru ja mám MKII a tam v pohode, pokiaľ sa ti jedná o to, aby ti tam kočiar vliezol aj s kolieskami. Mal som od brata požičanú Corsu a tam museli kolieska dole!!! Je to riadna oštara dávať ich dole, kto nemá deti neuverí :!: :!: :D
Punto II 1.2 8V 44kW ELX 2001
SOKOLIK
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 06 dub 2006, 13:03
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od SOKOLIK »

Díky za info
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

My máme kočárek klasické konstrukce (tedy žádná troj/čtyř kombinace), jednotlivých variant se docílí tím, že se přehodí cela "korba". No a tyto kočárky jsou pro dítě o dost prostornější, avšak také i o něco větší.

V Puntu Mk2 mám tyto možnosti, jak takový kočárek převést:
1) Odjistit zadní opěradla sedadel a trochu je odklopit, asi tak tak do kolmé polohy. To má nevýhodu, že se nedá do opěradla opřít, resp. to vylučuje montáž dětské sedačky.
2) Sklopit (zcela) jenom 2/3 díl (mám dělené zadní sedačky). Pak se tam vleze kočárek naprosto v pohodě, a na zbývající 1/3 díl se dá rovněž v pohodě přimontovat jakákoliv autosedačka.
3) Postavit kočárek na bok, a shodit jeho horní kola (ty lze demontovat velice snadno díky "rychlospojce").

Ve všech případech musím demontovat plato a v případě 2) i 2 opěrky hlavy.

Takže Punto Mk2 nic moc (to snad ani nikdo od mini vozu nečeká, že ano). Musím říct, že UNO bylo mnohem prostornější. Do něj se např. dalo docela snadno strčit kolo, do Punta Mk2 je to oříšek předpokládající částečný rozklad kola ... Třeba Punto Mk1 je někde mezi ...
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Kolo jsem v tom taky už převážel, bylo ale nutný sundat přední kolo, sundat plato a sklopit sedačky.

S kočárkem zatím zkušenost nemám.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Joe301
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 217
Registrován: 14 bře 2006, 10:40
Bydliště: Palarikovo Okres Nové Zamky

Příspěvek od Joe301 »

No tak ja bicykel dam do punta bez toho aby som ho musel rozobrat ale musím dat dole plato a sklopit sedačky ale inač sa tam zmesti a predne sedačky sa daju použit a aj kufor sa da zavriet a to som tam daval libertu a aj zavodak a ten je dlhý a kočar tiež viem dat do kufra len musím dat dole všetky kolečka a plato sa da tiež potom zavriet len sa už nič ine neme stí do kufra :wink:
Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milsn »

Jak naložit čtyřkolku - asi takhle. Obrázek
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

zaklad je to nenchat zajit tak daleko ze je treba kocarek ale jak uz je pruser tak je nutno utect od vseho :lol:
GP 1,4 Dynamic
Obrázek
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

To je vůl :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
WEXTN
Fiaťák
Příspěvky: 105
Registrován: 05 čer 2007, 11:53
Bydliště: Frenštát p.R.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WEXTN »

volovi se to nemuze stat......je odsmiklej :lol:
GP 1,4 Dynamic
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“