DISKUZE - Navigace

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

DISKUZE - Navigace

Příspěvek od likom »

zdravim chci se zeptat na poznatky o navigacich prenosnych do auta ,jake mate zkusenosti znacka,typ,presnost ,mapy a pokryti do 10 000 kc predem diky .likom
Reklama
 

PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Klidně kup mobila s operačním systémem a GPS modul, dohraj TOMTOMa a budeš za vodou!!!!
Blue motocar PuntoFabia :lol: - prodáno
http://puntotuning.eu/fans/010-pulmilos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Skor PDA s Windows mobile by som ja navrhoval :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
likom
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 16 zář 2006, 12:58

Příspěvek od likom »

Arrow79 píše:Skor PDA s Windows mobile by som ja navrhoval :)
A konkretni znacku ?
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Arrow79 píše:Skor PDA s Windows mobile by som ja navrhoval :)
Anebo tak, záleží na lidech - já to chci vše v jednom, proto jsem napsal mobil :-)
Blue motocar PuntoFabia :lol: - prodáno
http://puntotuning.eu/fans/010-pulmilos/" onclick="window.open(this.href);return false;
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Ak vsetko v jednom, tak nejake HTC (Artemis, resp. P3600), resp. nejake MIO (zda sa mi model 701 mal aj GPS v sebe).

Osobne by som odporucal HTC P3600 ak to chces mat aj s mobilom. Je to vynikajuci stroj

Tu je HTC P3600 / Orange SPV M700
Obrázek

Ak bez mobilu, tak je dost vela moznosti, kupit PDA aj s modulom, resp. nieje problem kupit PDA a modul samostatne.

Preco PDA? Kvoli vacsiemu displeju. Ja by som si na navigovanie za pomoci mobilu nezvykol.. neviem..
Punto MK2 1.2 8V ELX
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

presne tak ... ja mam MDA Vario II s Bluetooth GPS prijimacom a iGO a slape to skvele ... daju sa v pohode prijimat hovori popri zapnutej navigacii ;) len este musim splasit nejaky poriadny drziak s napajanim ...
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

par tyzdnov dozadu som si kupil Asus MyPal A636N a mozem vrele odporucit. Je to PDA s wifi, BT a GPS modulom. Sotver pouzivam iGO 2006 Plus. Zatial som s nim vsade trafil :)
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
Sob
Znalec
Příspěvky: 603
Registrován: 30 črc 2006, 14:27
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sob »

co vim tak dobrej je tomtom a mio taky neni spatny
aragon69
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 01 čer 2007, 15:06
Bydliště: Poprad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od aragon69 »

lucass81 píše:par tyzdnov dozadu som si kupil Asus MyPal A636N a mozem vrele odporucit. Je to PDA s wifi, BT a GPS modulom. Sotver pouzivam iGO 2006 Plus. Zatial som s nim vsade trafil :)
SPRAVNA volba !!!
Ja mam uz mesiac E-Ten M700 /PDA s WM5/, pouzivam iGO 2006. Presnost odhadom +- 20metrov. iGO ma podla roznych testov a aj skusenosti inych uzivatelov najlepsie pokrytie SK a aj CZ a.t.d. U nas v Poprade funguje podla popisnych cisiel domov uplne presne. Tak isto aj v mestach ako Humenne, Sp.n.Ves, Bytca Martin.... Vsetko vlastna skusenost!!!! V Martine dokonca ked som zaparkoval pred jednou firmou a tá mala budovu asi 30m od cesty, tek mi tvrdohlavo tvrdil, ze este nie som v cielia a mam pokracovat vlavo ... :-))
Takze asi tak.
Ovsem zalezi od toho, kolko chces investovat.
xmd
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2007, 15:27

Příspěvek od xmd »

a nebo klasickou PNA, nedavno jsem si koupil mio c520f+ a absolutni spokojenost, displej to ma dostatecne velkej a navic je to nejnovejsi model od mia, puvodne jsem si chtel koupit MDA mio a701, ale kdyz jsem videl jak nemotorne se na tom pouziva mobil, tak jsem si koupil radsi tuto navigaci a k tomu poradny mobil, navic tato navigace obsahuje bluetooth hands-free.
Punto 1.2 8V ELX 2001
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

No len Igo ma v novych verziach kopu chyb. Hlavne ma zerie opacne cislovanie ulic.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
lucass81
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 203
Registrován: 08 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dolný Kubín, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucass81 »

zatial som s iGO nemal ziadny problem, praveze ta nova verzia 2006 Plus je este podrobnejsia ako tie predchadzajuce. Ja som zatial spokojny s nim.
Punto II. ELX, 1,2l 8V, 12/99
Bukshi
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 20 čer 2006, 19:09
Bydliště: Komarno, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bukshi »

ja som si to opacne cislovanie v iGO 2006 My Way nejako nevsimol ... jedine co sa mi zda nove su trocha podrobnejsie mapy a co mi trocha vadi je ze ked zadavam destinaciu, tak musim zadat aj konkretnu ulicu a cislo domu - hlavne ak chcem zadat len prejazd cez mesto je to na hovno - v starom stacilo mesto - inak to slape super :)
-= Fiat Punto II 1.2 16V ELX | Speedgear =-
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

lucass: no, je sranda, ze obe ulice kam chodim najcastejsie su presne opacne cislovane :lol: Robota a domov.. BB a ZV. Tiez to bola posledna verzia Igo 2006 Plus.

Inak s M700 sa predava aj TomTom, ktory je v standardnom baliku naprd, co sa tyka napr. Zvolena, ziadne ulice, len obchvaty su tam. V novsich mapach je Zvolen uz velmi podrobny, co sa mi pozdavalo, vzhladom na moznosti, o ktore je TT lepsi ako Igo.. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“