Posilovač řízení, dodělání, 1.7D

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Klidek
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 31 srp 2005, 11:08
Bydliště: Frenštát
Kontaktovat uživatele:

Posilovač řízení, dodělání, 1.7D

Příspěvek od Klidek »

takže na úvod pustil jsem se do přestavby tipa 1,7D jako novou karoserie chci použit tipo 1,6 ie DGT a jak je už známo tak 1,6 ma servo které bych chtěl připevnit na motor 1,7D a problém nastava v upevnění servomotoru na blok 1,7D proto vás chci požadat o vaše napady jak tento problém vyřešit jinak budu nucen nechat klasické řizení bez serva :cry:
Tipo 1.1
Reklama
 

Zbyněk Reifner
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 05 led 2006, 11:38
Bydliště: Klatovy

Příspěvek od Zbyněk Reifner »

Možná by bylo řešení použít sání z 1,9TD, tam už jsou připravené otvory na šrouby od serva.A ještě by k tomu asi bylo potřeba sehnat takový malý držák, který by se přišrouboval na vodní pumpu.Pokud si to ještě nevyřešil, tak napiš na zbynatruck@centrum.cz možná bych nějaké věci doma našel.
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee »

Zbyňa má pravdu, na sacím paroží z TD jsou díry na uchycení kusu plechu který drží čerpadlo. Záleží ale jestli Ti budou parohy sedět na 1.7D. Nevím odkud jsi, ale v městečku Lipůvka, které je asi 10 km severně od Brna na Svitavy je obrovský šroťák Fiatů , Alf a Lancií a jsem si jistý že všechny požadované díly tam najdeš.
Alfa Romeo 155 2.0TD
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee »

Ještě přikládám web šroťáku: http://www.adslipuvka.cz
Alfa Romeo 155 2.0TD
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee »

Ajo už jsem si všiml, Frenštát... to je Frenštát pod Radhoštěm? Já bydlím v Kopřivnici ale většinu času jsem v Brně kde pracuju.Kdyžtak se ozvi,pokecame o autech :wink:
Alfa Romeo 155 2.0TD
Odpovědět

Zpět na „Tipo“