MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Marty 3D

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Smida17
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 05 lis 2006, 12:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smida17 »

Zdarec, jak jsi spokojenej s podvozkem od Supersport, chci ho taky kupovat, ale porad vaham jestli -30/-30 nebo -40/-60.. Drhne ti to nekde kdyz ses nalozenej?
Reklama
 

marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Smida17 píše:Zdarec, jak jsi spokojenej s podvozkem od Supersport, chci ho taky kupovat, ale porad vaham jestli -30/-30 nebo -40/-60.. Drhne ti to nekde kdyz ses nalozenej?
Já s nim spokojenej sem. Nedávno sme jeli ve čtyřech + věci, naložený to bylo dost a nikde nic nedrhlo. Takže myslim že dobroš.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

výzva pro zkušené

Příspěvek od marty3d »

Nevíte někdo něco o sériovém alarmu? V autě ho mám, ale nejde siréna.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: výzva pro zkušené

Příspěvek od Katy »

marty3d píše:Nevíte někdo něco o sériovém alarmu? V autě ho mám, ale nejde siréna.
heh, nemate si s tim hrat...wozralci :lol: :wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Re: výzva pro zkušené

Příspěvek od marty3d »

Katy píše:
marty3d píše:Nevíte někdo něco o sériovém alarmu? V autě ho mám, ale nejde siréna.
heh, nemate si s tim hrat...wozralci :lol: :wink:
to už nefunguje od tehdy co sem to koupil. Pak že maj "opilci" štěstí :D :D
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
.káca
Fiaťák
Příspěvky: 137
Registrován: 11 zář 2006, 17:45
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

Re: výzva pro zkušené

Příspěvek od .káca »

marty3d píše:
Katy píše:
marty3d píše:Nevíte někdo něco o sériovém alarmu? V autě ho mám, ale nejde siréna.
heh, nemate si s tim hrat...wozralci :lol: :wink:
to už nefunguje od tehdy co sem to koupil. Pak že maj "opilci" štěstí :D :D
Tak ses asi slabej opilec :lol:
Marea weekend
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

hej, fakt dobrý rady :lol: :lol:
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Tak je spojka v řiti :evil: Jel sem do kopce na mostě a vůbec to nezabíralo, až pak na 3ku se to chytlo a pak v pohodě až dom (cca10km) pak sem šel uklidit auto a už se to nerozjelo :( Tak sem to hodil sousedovi do servisu a uvidí se. Prý to bude lamala spojky či co :roll: nevíte o kolika penězích to bude? Dík
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

me spojka stala nak 4ku s praci myslim
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Dohy píše:me spojka stala nak 4ku s praci myslim
A co si tam daval za značku?

Taky mi jeden kolega z práce řikal, že by to mohla bejt převodovka....
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

kolik máš najeto, že ti odešla spojka?
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

jirka píše:kolik máš najeto, že ti odešla spojka?

Najeto je 135tis.
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

moje ted ma cca 120 + - mozna min NEVIM ... mam tam jinou palubku ... a prevodovka a spojka byla menena asi pri 100km .. co ti to presne dela ?... me teda NESLO radit.. a hlavne hucela jako prase Loziska.. ten debil predemnou totiz do prevodovky dal HYDRAULIKU olej :roll: takze mazec jina prevodovka z auta 1.2 60 (60 000) km 4 000,- zatim je klid.. ale MALINKO lozisko na hrideli slysim... ale jinak jako v pohode znacku cely spojky( lamela pritalacak lozisko ) si nepamatuju .. doma sem to nekam zalozil ... je to naka trosku lepsi ale.. taky sem koukal na prachy.. pac spojka prevodovka a prace 10 000,- jako takze sem moc na vyber nemel ale neni to zaddna profi spojka.. a jezdi to zatim
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Dohy píše:moje ted ma cca 120 + - mozna min NEVIM ... mam tam jinou palubku ... a prevodovka a spojka byla menena asi pri 100km .. co ti to presne dela ?... me teda NESLO radit.. a hlavne hucela jako prase Loziska.. ten debil predemnou totiz do prevodovky dal HYDRAULIKU olej :roll: takze mazec jina prevodovka z auta 1.2 60 (60 000) km 4 000,- zatim je klid.. ale MALINKO lozisko na hrideli slysim... ale jinak jako v pohode znacku cely spojky( lamela pritalacak lozisko ) si nepamatuju .. doma sem to nekam zalozil ... je to naka trosku lepsi ale.. taky sem koukal na prachy.. pac spojka prevodovka a prace 10 000,- jako takze sem moc na vyber nemel ale neni to zaddna profi spojka.. a jezdi to zatim
Při zařazený jedničce pustim spojku, motor jde normálně do otáček, ale do kol se to nepřenáší a nerozjíždim se. Ani na zpátečku. Tak nevim jestli to bude jen spojka nebo i převodovka :?

Šílený prachy do toho taky rvát nebudu, nemam to na závody...
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

aha.. tak to me se vylozene z prevodovky ozyvaly loziska a sileny rachot no
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“