HELP - výpadek přístrojové desky

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Xbied200
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 03 pro 2006, 13:47
Kontaktovat uživatele:

HELP - výpadek přístrojové desky

Příspěvek od Xbied200 »

Zdravím všechny , nevěděl by někdo co by mohlo způsobit totální vypadek palubní desky nefunguje - osvětlení, všechny kontroleky, ukazetal otzáček motoru, paliva, rychlosti, teploty motoru apod ..... palubní počítač bliká a ukazuje pouze čas - nelze přípínat. Jinak motor a vše ostatní běží bez problému :( . Díky
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

najskôr do Fiatu !
Ale predpokladám že bude problém z kostrou
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
frogh
Fiaťák
Příspěvky: 109
Registrován: 25 kvě 2006, 15:28
Bydliště: slovakia

Příspěvek od frogh »

mne minuly tyzden asi po 15km jazdy zacalo svietit servo a ukazovatel rychlosti zacal poskakovat hore-dole. Tak som zastavil, vypol motor a znova nastartoval, ale ziadna zmena, akurat servo uz nesvietilo ale po chvili znova zacalo. Tak som s tym zasiel este 60km, kde som tankoval a po nastartovani vsetko v poho. Odvtedy som urobil asi 300km a vsetko ok, tak tomu nerozumiem a neriesim.
1,2-16V, rv.02, 5dv.,
Xbied200
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 03 pro 2006, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Xbied200 »

no, mě to blbne stále :-(. Všechny pojistky jsou Ok, ale spoň tedy tedy vlevo pod volantem. U motoru jsem se nedíval, ale tam snad ani žádná pojistka ohledně palubky není. No zkusím ješetě najít to ukostření.
Xbied200
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 03 pro 2006, 13:47
Kontaktovat uživatele:

uf

Příspěvek od Xbied200 »

tak vyřešeno, byl to obyčejný kraťas v kabeláži vedoucí v kufru, který mi neustále vypaloval pojistku
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“