cvakani relatka pod stredovym panelem

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
darek
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2007, 19:04

cvakani relatka pod stredovym panelem

Příspěvek od darek »

Zdravim diskutujici. Mam punto nedlouho, ale od zacatku me trapi toto, Pokud je venku relativne zima a auto neni vytopene, obcas mi neco zacvaka v mistech stredovyho panelu, jakoby za ovladacema topeni. Zvuk to je stejnej jako kdyz se spina a rozepina rele, rychlost je nekdy vetsi (3 cvaknuti/sec), nekdy jakoby na 2-3 sec. sepne a zase rozepne.

Netusi nekdo, kde by tam mohlo byt nejaky rele? Podle knih sem lokalizoval relatka vlevo od ridice u pojistek a taky v kastliku pred spolujezdcem, ale necvaka ani jedno, ani druhy. Pro jistotu jsem drzel na relatkach v kastliku pred spolujezdcem ruku a necvakalo ani jedno ;(

Mam mk I SX, tj. okna v elektrice a central.
Reklama
 

Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

nemoze to byt mechanicke? teda ked je auto studene a zacne sa zohrievat, ci sa ti tam nieco neroztahuje a tebe sa zda ze to cvaka? mal som mk1 SX a nic necvakalo.
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
darek
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2007, 19:04

cvakani relatka pod stredovym panelem

Příspěvek od darek »

To neni mechanicky, to je stoprocentne relatko, protoze obcas to zacvaka fakt rychle. Ja myslim ze to bude relatko, ktery ma nejakej spatnej kontakt, za studena, kdyz sou kabely tvrdy, neohebny. Asi mi nezbyde nez to rozdelat (ackoliv uz sem mel dole panely stredovyho tunelu) a jezdit s tim, snad to identifikuju snaz.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“