DISKUZE - výkony jiných aut, zkušenosti,zážitky

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

havros píše:675-727 kg :)
něco kolem 700kg..s tím řidičem tak 800..nikdo tomu nechce věřit jak to jede..do zatáček mi dal jak nic..sesekal i mondeo st... ono záleží o řidičovi..a kdo zná Zemiho tak ví co je zač..má to eibach podvozek..jede to driftem po 3 kolech tam kde mě to letí ven...(mám ale blbý gumy)..motor je série..někdy natočíme nějaký video jak to jede zatáčku driftem..to nikdo neviděl ještě
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
Reklama
 

JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

zemi je taky z DF, že? taky myslim znám :D a kolik mu to žere? no nějaky kvalitni video by se hodilo :D
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

JohnnyBOSS píše:zemi je taky z DF, že? taky myslim znám :D a kolik mu to žere? no nějaky kvalitni video by se hodilo :D
až něco mít budu tak pošlu..ale nyní je bez papírů takže nevím kdy to bude..žere mu to kolem 9 a to jede třeba 300km pořád v omezovači... divím se že to auto drží..prostě fiat je fiat..hlavně na jaře co tam bude za motor..to bude masssaaaakkkkrrrrr
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

wow a co plánuje na jaře? a papiry už nema proč? :D
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

JohnnyBOSS píše:wow a co plánuje na jaře? a papiry už nema proč? :D
řeknu jen činqve v-tech 160-180hp 8)
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

MIKI-GT píše:
JohnnyBOSS píše:wow a co plánuje na jaře? a papiry už nema proč? :D
řeknu jen činqve v-tech 160-180hp 8)
To už snad není pojízdná rakev ale rovnou trest smrti takový koně v tak lehkým autě :lol: :lol: :lol:
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
jirka
Fiaťák
Příspěvky: 115
Registrován: 26 pro 2005, 09:14

Příspěvek od jirka »

I já se přidám. Asi dva roky jsem jezdil v Puntu 1,2 16V, nějakých 63kW. Autíčko celkem pěkně táhlo, nebylo problém s ním jet na dálnici stále 160. Taky jsem si říkal, jak nemám výkonný auto......., že v klidu předjedu i TDi :) taky, že se mi to párkrát podařilo. Jenže to bylo malé autíčko a jakoukoliv větší věc jsem musel dávat na sedadla. Takže jsem něco našetřil a přišla Fabie 1,4TDi kombík, nějakých 50kW. Můžu tedy objektivně srovnávat. Ikdyž je fabia papírově slabší, je objektivně mnohem silnější než punto. Nepočítám do hodnocení zátah turba a to že je fabia těžší. Teď už vím, že když jsem předjížděl nějakou tu fabku, oktávku v TDi, že to jen řidič lechtal a hrál si se mnou. Tak já si teď hraju i jinými, do 100 jim nechávám naději a pak frnk roztočí se turbo a papa 8)

Ne, že mě budete pomlouvat, že jsem utekl ke škodovkám. :lol:
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

jirka píše:I já se přidám. Asi dva roky jsem jezdil v Puntu 1,2 16V, nějakých 63kW. Autíčko celkem pěkně táhlo, nebylo problém s ním jet na dálnici stále 160. Taky jsem si říkal, jak nemám výkonný auto......., že v klidu předjedu i TDi :) taky, že se mi to párkrát podařilo. Jenže to bylo malé autíčko a jakoukoliv větší věc jsem musel dávat na sedadla. Takže jsem něco našetřil a přišla Fabie 1,4TDi kombík, nějakých 50kW. Můžu tedy objektivně srovnávat. Ikdyž je fabia papírově slabší, je objektivně mnohem silnější než punto. Nepočítám do hodnocení zátah turba a to že je fabia těžší. Teď už vím, že když jsem předjížděl nějakou tu fabku, oktávku v TDi, že to jen řidič lechtal a hrál si se mnou. Tak já si teď hraju i jinými, do 100 jim nechávám naději a pak frnk roztočí se turbo a papa 8)

Ne, že mě budete pomlouvat, že jsem utekl ke škodovkám. :lol:
proč všichni srovnávaj kw....... fábie není slabší auto..porovnej krouťák a jeho křivku...zjistíš opak
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Vona ma 1.4TDI naky turbo? Aby to ty 3 valce neroztrhalo :lol: Neber to zle,ale tohle auto je tak leda na dojizdeni do prace nebo na chatu. Zavodit s nim asi neni moc dobrej napad...
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

je mi líto, ale má pravdu. máti má ten samej model-fabia combi 1.4TDi a jede to jak pes. Že tomu chybí jeden válec je hnuj, v nizkejch otáčkách se to třepe, ale ten obrovskej zátah to aspon u mě vykompenzuje. Jeli jsme s tim z chorvatska brzo ráno po dálnici, jednou za 10 minut jsme potkali jedno auto, takže se dalo jet celkem rychle-tempomat mati nastavila na 190 a jeli jsme tak asi 100km v kuse :lol: A spotřebu to má taky brutálně nízkou. Já teda fanda škodovek nejsem, ale tenhle motor se celkem povedl. tu 1.2HTP komentovat ani nebudu, to je hotovo....
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Nevim,ale nekompletní motor asi moc nevydrží.
Měl sem možnost jet s novou fabkou 1,2htp(hovno to pojede) a musim říct že na to že je to funglovka tak mě to hodně zklamalo.
1.Totálně plastovej introš,kterej za 20t.kilometrů vrže
2.Nepohodlný sedačky
3.Skoromotor 1,2htp.Sice tahá docela dobře,ale ne moc dlouho a docela řve
4.Celkovej dojem asi jako z favoritu

První fabka podle mího názoru je 100x povedenější auto než tenhle krám
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Asi si obrovskej zatah predstavuju jinak...Ale to je asi vec nazoru :(
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

obrovskej zátah na to, že je to jenom 1.4, chapeš? :) Je jasny že Silva S15 s turbinou jak krává od HKS bude tahat vic, ale neni to 1.4
Intercooler
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 25 pro 2006, 14:43
Bydliště: 4000-5000 RPM

Příspěvek od Intercooler »

Okey okey 8) Ale takova 1.4TSI.... :twisted:
Punto 1.7 TD60 - Obrázek
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

A co teprv 1,4GT :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“