poklice na kola

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

poklice na kola

Příspěvek od anonyme »

máte někdo tyhle poklice? Jsou příšerně drahý (cca 700,-kČ/ks) a úchytné patky se ulamují. Snažil jsem se je reklamovat, ale vyreklamoval jsem jednu a už mě to opravdu nebaví. Nevíte tedy jestli se dají sehnat jako neoriginál za normální cenu, nebo nevíte někdo, jaké jiné jsou byly vyzkoušené a vhodnější? Díky
Obrázek
Reklama
 

anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Poklice nikdo nemá? Asi maji všichni lité disky?
ok2clj
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 26 čer 2007, 19:57
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Kryty kol

Příspěvek od ok2clj »

Nějakej výběr najdeš třeba tady :

http://www.e-shop24.cz/AdvancedSearch.a ... &x=75&y=12

já osobně mám Kryty kol JACKY Discovery R 15 černé a úplná spokojenost. Taky se dají ulomit, jistě ... ale špatným zacházením při "nacvakávání"
Kačátko
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 26 říj 2007, 22:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kačátko »

Promiň že odbočuji od tématu, ale jak se ti jezdí na těch firehawkách ???!!!

Poklice mám nějaké noname z bazaru a drží jak přišité :wink: , klidně vyfotím a pošlu.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Promiň že odbočuji od tématu, ale jak se ti jezdí na těch firehawkách ???!!!

Poklice mám nějaké noname z bazaru a drží jak přišité Wink , klidně vyfotím a pošlu.
Firehawky byly namontovány již z výroby. Vzadu jsem na nich ujel už přes 50 tis. a ještě něco ujedou, ale vpředu jsem je musel vyměnit při 25.tis. neb se sjely díky vadným ramenům. Jinak nepozoruji, že by byly pro Multiplu nevhodné. Poměr ceny a výkonu si myslím, že je dobrý.
Ty poklice jsou stejného tvaru?
Kačátko
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 26 říj 2007, 22:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kačátko »

To bohužel nejsou, ale vypadají též dobře.

Díky za názor an Firehawky, já nakonec jdou letos do Fuldy Kristall Montero 2, tak uvidím.
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

já nakonec jdou letos do Fuldy Kristall Montero 2, tak uvidím
no ale to jsou zimní gumy. A letní máš jaký vyzkoušený?
Kačátko
Fiaťák
Příspěvky: 62
Registrován: 26 říj 2007, 22:07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kačátko »

Jej človíčku, já mám multinku Kačátko naše teprve 3 týdny a mám tam zatím Barum Brillantis od Bazaristy nové a zatím jezdí velmi dobře i na mokru. Předtím jsem měl 165x80xR13 na Corse letni Yokohamy, co do jízdních vlastností a výdrže super, ale když přišlo na prudké brždění díky jednomu debilovi co nezná blinkr a brzdí naplno před odbočením, tak se mi tam udělali sjetiny a mlátilo to jak blbý, při 120 km/h se třepalo řízení. Koupil jsem nové a ty s drážkou dal dozadu a sotva jsem ujel 500 km stalo se něco podobného jinde a zase drážka, takže jsem byl na prášky. myslím, že tak snadno by se na pneu drážka neměla udělat. Ježdění s drážkou bylo strašný, za chvíli by to vymlátilo asi čepy.
Zimní pneu jsem používal Kumho, ty byly fajn jen vázli na hlubokém sněhu. Na námraze a sazněžené i uježděné silnici OK.
Jinak přiznávám, že jezdím jak drak, tedy jezdil jsem s Corsou, teď jsem se s Multinkou sklidnil.
v.b.
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 05 říj 2006, 13:07

Příspěvek od v.b. »

To jsou originál multiplácké poklice (vytvořené pro multiplu). Doporučuji dál se s nimi netrápit a pořidit sadu jiných poklic, tyto nejsou zas tak jedinečné.
Ošemetné je ale to, že na Multiplu nelze připlácnout cokoliv, resp. jen
málokteré. Kvůli souladu s karoserií by měly být málo členité, nehranaté, bez výrazných středů a jakobyšroubů. Tyto kritéria splňují např poklice model CAMARO.
jana
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 07 bře 2007, 08:55
Bydliště: Bdeněves u Plzně

Příspěvek od jana »

anonyme píše:Poklice nikdo nemá? Asi maji všichni lité disky?
Ahoj, taky se mi ulámaly pacičky, tak jsem našla starou poklici od jiného vozu, pacičku ulomila a na ty moje nalepila chemoprénem odolným vodě. Zatím to drží, jsou to 3 měsíce... jana
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Podvozek“