Zápach benzínu

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Kulda
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2006, 09:18
Kontaktovat uživatele:

Zápach benzínu

Příspěvek od Kulda »

Potřeboval bych poradit. Mám Fiat Bravo 1.6 16V. Při jízdě když otevřu okénka je cítim silně benzín. Když zastavim vylezu nic nikde není cítit. Ani u motoru, pod podvozkem z hadiček nekape benzin, nadrž je taky v poho. Za boha nemužu přijít na to čim to je... Budu rád za každou radu..
Reklama
 

_petr_
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 03 zář 2006, 13:19

Příspěvek od _petr_ »

kapat to nikde videt nemusis, ono to treba jenom trosku prosakuje, mokre to taky nebude, protoze se benzin rychle odparuje, ale treba je jenom povolena nejaka spona, ony jsou takove na nic, ja to vsechno povymenoval za sroubovaci
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Muze to byt odvetravani nadrze. Je tam takovej ventil, kterej odvetrava benzinovy vypary z nadrze a potom je odpousti do sani. Muze tam byt nekde praskla hadicka a tak to obcas odfoukne vedle... :-)
Hustokrutost
Kulda
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 25 lis 2006, 09:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Jo jasný. Moc dik. Může to mít nějaké nežádoucí vlivy?
Merkury69
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2007, 21:04

Dotaz

Příspěvek od Merkury69 »

Chtel jsem se jenom zeptat kde ten odvetravajici ventyl vyparu z nadrze najdu..asi ho budu mit zadreny protoze kdyz po nejake dobe odsroubuju vycko nadrze tak mam v nadrzi docela dost tlaku ktery se mi po vysroubovani dostane ven..ale mam docela strach z toho ze by se mi pretlakovala nadrz..predem mocrat dekuju za rychlou odpoved..[/b]
Lock001
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 17 pro 2006, 18:57

Příspěvek od Lock001 »

je to tesnenie pod vekom nadrze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“