Vybitá baterie

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
mawo
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 20 pro 2006, 21:44
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Vybitá baterie

Příspěvek od mawo »

Zdravím potřeboval bych poradit...mam FIAT BRAVO 1.9 JTD 105 GT...když večer zaparkuju, zamknu auto a ráno když chcu odjet tak nemužu nastartovat protože mam vybitou baterku...přes noc mi to něco vybije a to i přes to že je všechno vypnuté...když odpojim baterii tak ráno normálně nastartuji...čim to může být??dík za odpověd...
Reklama
 

alain1
Začátečník
Příspěvky: 48
Registrován: 22 dub 2007, 15:30

Příspěvek od alain1 »

To už se tady řeší sice na jiné auto,ale ten základ je stejný.Změřit odběr v mA a nebo v A.A potom postupně odpojovat to co je na trvalém napětí.Altík,radio,a potom pojistky na stahovačku oken,centrál a řj.Pojednom odpoj a zpět připoj a mezitím proměř odběr.

https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?t=5482
dedo.miki
Fiaťák
Příspěvky: 197
Registrován: 04 led 2007, 16:35
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Aj ked máš osvetlenie zadného kufra .Takže meraj ako ti písali a napíš výsledok merania a potom podla odberu čťo nameráš budeme vedieť viac.
mawo
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 20 pro 2006, 21:44
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mawo »

Zdravím vás. Konečně jsem zistil co mi tu baterku vybíjí.Jsou to diody na alternátoru.Když je motor zahřatý (teplý) tak je vše vpořádku, ale jakmile schladne tak začne dioda propouštět a tim vybíjí baterku.Než jsem to zistil tak mě to stalo dvě nové baterky a hodně nervů.Ale už to mám vpořádku...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“