DISKUZE - Smutný konec BROKYho Punta

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Broky
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2005, 15:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

DISKUZE - Smutný konec BROKYho Punta

Příspěvek od Broky »

Čau. Moje punto nepřežilo tento víkend... bylo zaparkované na parkovišti před mým barákem a nějaký ožrala nezvládl řízení a vlítnul do parkoviště a rozbořil tři auta a mezi tím i moje... více zde

http://brokypunto.wz.cz/nehoda.htm


P.S. Můj Punto web nějak nefunguje tak jsem to dal prozatím na novou web adresu
Reklama
 

Slavisimo
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 28 srp 2005, 17:11
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

tak to ti nezavidim, uprimnou soustrast :(
BMW Power - Forever
KUFI
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 223
Registrován: 04 pro 2005, 20:57

Příspěvek od KUFI »

Uprimnou soustrast. Me by asi chytil rapl a zatlouk ho tam do země.
PS: Ja si myslim, ze to by este slo opravit. Takhle podobne vypadal muj Punta, kdyz mi ho znamej dotahnul z D. Akorat nemelo teda tolik vnitrnich "zraneni" jako to tvoje, ale stejnak se musel dat novej tlumic, naraznik, podbehy, predni gumy, blatniky, lampa atd. Oprava i s lakem vysla na cca 30 000,-

Obrázek
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ty wole, to je masakr....
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jeste jednou taky uprimnou soustrast.
tohle je fakt na zabiti ! :twisted:
ale drzim pesti at se to nejak podari dobre vyresit.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

asi sa budem opakovat.Uprimnu sustrast.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

Je to děs. Představ si, že tě potká takový hňup někde na cestě a vpálí to do tebe ...
Já už pár bouraček s lidmi na kaši viděl na vlastní oči, a tak podle toho jezdím. Mám se rád a je mi docela na světě dobře. Potkáš takového debila a je to ... Kdyby mi zabil malého, tak bych ho asi na mísě sejmul (a to i v příčetném stavu).
V postatě ale, jaký je rozdíl mezi tím, jestli TEĎ někoho zabil nebo ne. Dopustil se stejného svinstva !
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
PulMiloš
Znalec
Příspěvky: 730
Registrován: 20 zář 2005, 20:47
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PulMiloš »

Uffff, to je fakt :cry: Dej prosím vědět, co na to likvidátor z pojišťovny. :idea:
Broky
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2005, 15:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broky »

díky... Je mi punta opravdu líto a co člověk nadělá, pokud za volant budou sedat jedinci kteří popili, tak se to vše bude pořád opakovat. Pochopil bych kdyby to bylo třeba namrznuté a tak ale bezdůvodně a to ještě na rovince... No ani policajti to nechápou...

každopádně, včera jsem byl na výslechu, vše jim popsal a nakonec mi ten vyšetřovatel řekl, že jsem mu měl dát do huby.... Punto je odtažené na parkoviště servisu, teď se čeká na rozbory krve a tak... Vypadá to tak na měsíc než se to dořeší...

Jinak Vám chci upřímně doporučit firmu NEHODA.CZ (www.nehoda.cz) kteří likvidují pojistné události. Zdarma mi půjčili auto, škodu Fábii, a celkově se o vše postarají i o odtah (vše jim zaplatí pojišťovna viníka a ta to z něj bude potom vymáhat)

Je škoda že už mám doma skoro hotové nárazníky udělané hliníky... vypadá to že pokud to bude totál, punto už kupovat nebudu a koupím něco většího a pokud ho opraví tak se uvidí ale momentálně jsem rozhodnutej pak se punta zbavit...
Radus
Fiaťák
Příspěvky: 94
Registrován: 17 úno 2006, 11:10
Bydliště: JM
Kontaktovat uživatele:

:(((((

Příspěvek od Radus »

Rozmanit hubu malo, bych mu asi napalil festovne. Je to velka skoda, tak at ti to dobre dopadne.
aforizmus
Začátečník
Příspěvky: 31
Registrován: 26 led 2006, 13:00
Bydliště: Detva
Kontaktovat uživatele:

NZD

Příspěvek od aforizmus »

len tak som sem nahliadol, je mi luto co sa ti stalo, no jednoznacne by som mu ja rozbil face!! dufam ze ostanes verny FIATU.. ZDAR
Bravo 1.9TD 100PS -- bejvavalo
ted -- Omega 2.5 V6 170PS
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Vsichni byste rozbijeli usta, ale policajti nejsou vzdy schovivavi k temto praktikam. Asi pred rokem takhle kamarad dostal podminku + lecebny vylohy... A to natahl frajerovi, co mu ocesal celej bok na aute. A frajer hned, ze ho boli hlava, vybehal si potvrzeni od doktoru, ze je to od toho, najednou mel tricet svedku... Rozbit usta jo, ale kde to nikdo urcite nevidi...
Hustokrutost
Broky
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2005, 15:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Broky

Příspěvek od Broky »

Jelikož jsme se dozvěděl že mé punto půjde na totálku, prodávám své Alu kola a ještě nárazníky které jsem dělal celou zimu, doufám že vše půjde do dobrých rukou, proto to chci nabídnout zde...

Nejprve kola... nárazníky jseště nemám nafocené v konečné podobě...

Prodám Alu kola 15" 4x98 opískovaná a nalakovaná
značka Atiwe design 7J15, ET 29, rozteč 4x98 (Fiat), opískovaná a nalakovaná práškovou chromo barvou, po lakování ještě nebyly na autě, připravené pro sezónu. Možno i s jetými pneu 195/50. Pokud máte zájem, zavolejte na 777196220 a dohodneme se

Obrázek
Marčelino
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 15 led 2006, 14:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marčelino »

Broky středový panel neprodáš ????????? Moc po něm toužím :oops:
Broky
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 30 srp 2005, 15:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Broky »

Prodám přední a zadní nárazník na Fiat PUNTO mk1 vlastní výroby, dělané ze sériových, tři měsíce práce, prodej z důvodu bouračky v zimě a likvidace Punta. Přední 3500 a zadní 2900kč, 777196220. Plzeň

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“