Startovani u 1.9D

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Tomáš
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 17 zář 2005, 15:21

Startovani u 1.9D

Příspěvek od Tomáš »

zravim potřebuji pomoc,koupil jsem si Fiat Brava 1.9D SX spotřeba supr i stav,ma nalitane 220tis a byla za velice dobrou cenu s tim že tam něco musim dodělat.Za poslednich 14 dni se mi začala totalně sraz odešlo mi regler u dobijeni,ten jsem sehna.Pak cely starter ten jsem sehnal take a jak jsem ho nahodil a chtěl startnout tak pořad točil motor a nic,tak jsem skontroloval pojistky jsiu O.K. pote cely system od kany jsem ovzdušnil protože tam už problikavala rezerva a pořad nic.Ze začatku mi to ukazovalo že to žhavi ale teď už to ani to neukazuje a nevim cco dal a jaka je cena kdyby to bylo nahodou špatne.Děkuji vam moc za odpověď budu moc vděčny
Reklama
 

Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

V tomto ti asi ťažko poradím. :(
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
lukee
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 14 zář 2005, 19:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lukee »

Mi na Fiatovém motoru (v Alfě 2.0 TD) taky odešel startér, lépe řečeno, kable které v něm jsou a vedou do pólů se prodřely o kostru a zkratovalo se to. Vyřešil jsem to tak že jsem startér rozebral a přeizoloval kable a od tý doby pokoj. Tenkrát ještě než jsem to opravil to startovalo jakoby byla špatná baterka (do startéru šel jen malý proud, zbytek se krátil přes kostru) ale startovalo to. Nevím jak tobě ale mi chytá ten diesel na první otočku startéru. Jinak ohledně toho startování s tvým novým startérem- je možné že se ti nevysunuje kotva, zjistíš to úplně jednoduše: vem si pomocníka at ti startuje, otevři kapotu a jesi se během startování budou točit i řemeny co ženou altík apod. tak je startér OK a vada bude jinde. Pokud startér točí a motor nechytá tak nejde nafta. Na vině může být elektromagnet. ventil na čerpadle co se otvírá/zavírá při startování/vypínání motoru nebo to může být relé které ho ovládá. Máš tam Bosch nebo Lucas čerpadlo? Poslední má ráda ještě zkontroluj všechny pojistky!!
Alfa Romeo 155 2.0TD
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“