umreli...

Moderátor: peta.smolik

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

umreli...

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Umreli ste? tady se nic nedeje mame nejlepsiho fiata v historii a nic se tu nedeje :cry: ..podte o necem diskutovat jako puntaci ....treba kdy radiite?... :lol: ja treba radim 1. jeste kdyz stojim :shock: ... dvojku davam kdyz uz tam mam jednicku a jedu myslim ze docela pomalu...trojaka tam flaknu hned za dvojaakem :!: ALE nekdy dvojaka tak roztahnu ze tam flaknu rovnou ctveraka :idea: (cti 4.prevodovy stupen) a pak na petku vetsinou kdyz jedu z kopce nebo hodne dlouho po rovine... a vy jak to tam kopete?.....
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Reklama
 

autoholik
Fiaťák
Příspěvky: 171
Registrován: 13 zář 2005, 17:05
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od autoholik »

1.1 zvlada take radenie ako pises (skusenosti s punta), ale moja 0,9vka je lenivejsia,takze 1, rozbehnem primerane (ne moc,lebo by som siel od pumpy k pumpe :D ), dvojka tiez primerane, trojka....ak je prazdna cesta a nikam sa neponahlam,tak tam co najskor bachnem 4ku, ale ak idem napr do prace a nechcem za sebou robit vlacik :lol: tak taham do 60ky. Na rovine a nad 60 tam davam stabilne 5-ku. motor to zvlada a nestazuje si.
Dnes na mna trubil nejaky Seicento kolega s CZ znackami a symbolizoval doslova "auto coool" :lol: :D
Paradne, modre, krasne Seicento 0.9 ... 150ooo km, 1999/5 :)

http://www.milan.konzum.sk
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Kua, ja by som si Cinque kupil uz len kvoli tebe stifmajstr :lol: :lol: Vazne nad tym asi zacnem uvazovat, potom dame stretko a nadrbeme sa jak kone :twisted: :lol:
Punto MK2 1.2 8V ELX
jonas
Fiaťák
Příspěvky: 89
Registrován: 05 říj 2006, 15:33
Bydliště: Medlešice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jonas »

taky bych rad nejaky zpestreni popremejslim a snad neco vymyslim
Mam fiat cinguecento 0.9 sx
Renault 21 2.2 gtx 79KW (107ps) trhac asfaltu , elektrony z renault clio baccara 1 185/60/14
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Arrow79 píše:Kua, ja by som si Cinque kupil uz len kvoli tebe stifmajstr :lol: :lol: Vazne nad tym asi zacnem uvazovat, potom dame stretko a nadrbeme sa jak kone :twisted: :lol:
Hele tak jako kvuli me si ho kupovat nemusis ale kvuli sobe bys mel vidim ti na pismenkach jak po nem touziis :lol: a jako sraz jo? no ja nvm nejak me ty srazy neberou neni tam co delat :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

jonas píše:taky bych rad nejaky zpestreni popremejslim a snad neco vymyslim
vymysli to bude ze vseho nejlepsii :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
paves
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 30 srp 2007, 11:54
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od paves »

neumreli, ale draha polovicka vic boura nez jezdi a obcas se najde nekdo kdo nutne potrebuje radio ajde si pro nej s cihlou takze nase cinkule je vecne na dvorecku a pana doktora... :D
lada kalina 1.6
cinquecento 0.9
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Re: umreli...

Příspěvek od standor »

stifmajstrABARTH píše:Umreli ste? tady se nic nedeje mame nejlepsiho fiata v historii a nic se tu nedeje :cry: ..podte o necem diskutovat jako puntaci ....treba kdy radiite?... :lol: ja treba radim 1. jeste kdyz stojim :shock: ... dvojku davam kdyz uz tam mam jednicku a jedu myslim ze docela pomalu...trojaka tam flaknu hned za dvojaakem :!: ALE nekdy dvojaka tak roztahnu ze tam flaknu rovnou ctveraka :idea: (cti 4.prevodovy stupen) a pak na petku vetsinou kdyz jedu z kopce nebo hodne dlouho po rovine... a vy jak to tam kopete?.....
Myslím ,že by sis měl sehnat šestikvalt a vyřádil by ses ještě víc :wink:
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Re: umreli...

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

standor píše:
stifmajstrABARTH píše:Umreli ste? tady se nic nedeje mame nejlepsiho fiata v historii a nic se tu nedeje :cry: ..podte o necem diskutovat jako puntaci ....treba kdy radiite?... :lol: ja treba radim 1. jeste kdyz stojim :shock: ... dvojku davam kdyz uz tam mam jednicku a jedu myslim ze docela pomalu...trojaka tam flaknu hned za dvojaakem :!: ALE nekdy dvojaka tak roztahnu ze tam flaknu rovnou ctveraka :idea: (cti 4.prevodovy stupen) a pak na petku vetsinou kdyz jedu z kopce nebo hodne dlouho po rovine... a vy jak to tam kopete?.....
Myslím ,že by sis měl sehnat šestikvalt a vyřádil by ses ještě víc :wink:
:-O se delal?...ale stejne 6kval by byl jen na ukor akceleraci a ja opravdu netouzim jezdit s cinkvem rychleji uz ted mi to pri 130nahanii hruuzu :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Gervis
Fiaťák
Příspěvky: 70
Registrován: 23 zář 2007, 00:58
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: umreli...

Příspěvek od Gervis »

stifmajstrABARTH píše:
standor píše:
stifmajstrABARTH píše:Umreli ste? tady se nic nedeje mame nejlepsiho fiata v historii a nic se tu nedeje :cry: ..podte o necem diskutovat jako puntaci ....treba kdy radiite?... :lol: ja treba radim 1. jeste kdyz stojim :shock: ... dvojku davam kdyz uz tam mam jednicku a jedu myslim ze docela pomalu...trojaka tam flaknu hned za dvojaakem :!: ALE nekdy dvojaka tak roztahnu ze tam flaknu rovnou ctveraka :idea: (cti 4.prevodovy stupen) a pak na petku vetsinou kdyz jedu z kopce nebo hodne dlouho po rovine... a vy jak to tam kopete?.....
Myslím ,že by sis měl sehnat šestikvalt a vyřádil by ses ještě víc :wink:
:-O se delal?...ale stejne 6kval by byl jen na ukor akceleraci a ja opravdu netouzim jezdit s cinkvem rychleji uz ted mi to pri 130nahanii hruuzu :lol:
ty s nim litas jen 130??? :shock:
cinquecento 1.1sporting - předělávám od podlahy až po střechu :)
http://www.czechstyletuning.wbs.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

na dalnici nejezdim jednou sem zkousel a pri 145 sem se bal....vic bych s tim nejel ani kdyby to vic jelo 8) jezdim do 110 pak to zbytecne hluci fouka a zere :wink:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

normalne co se mi nestalo zpraskalo me osmikilo :?
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

Nechi machrovat ale jel jsem s činqe asi 195 a tam už šlo fakt o život. To sem se bál i že mě sfoukne vítr.
stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

promin ale tohle je podle me scifi to auto to proste technicky jet nemuze :roll: tohle mozn aukazuje tachac...taky sem jel ve 120 a tachac byl nadoraz(180) :lol: alke neverim ze jme jeli 180 :lol:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Matesxxx
Fiaťák
Příspěvky: 185
Registrován: 12 zář 2006, 21:42
Bydliště: Benešov u Prahy

Příspěvek od Matesxxx »

no neříkám že to třeba může proměřovat ale určitě 130 to nejelo. A bylo to na dálnici z hodně dlohého mírného kopce. a za příznivého větru. Taky to mám upravené a ne seriovka.
Odpovědět

Zpět na „Cinquecento“