Pomoc 1,4 ie S

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Lubosss
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2007, 14:00

Pomoc 1,4 ie S

Příspěvek od Lubosss »

Ahojte mam uno 1,4 ie S a z nicoho nicprestal ist.Je pojazdny ale nejde dobre ide tak ako keby isiel na tri valce pozrel som sviecky alu su ok.Uz som skusil vycistit aj rozdelovac a palec rozdelovaca.Vycistil som aj klabku a pomenil som aj niektore hadicky k saniu a aj hadicky na podtlak.No vymenil som aj lambdu lebo ked som ju odpojim tak auto ide ralativne lebsie ale je vyssia spotreba a za studena s nim trha.Ked ju napojim lambdu tak striela do sania aj ked je zohriaty.Robi to aj po vymene lambdy a uz neviem v com by mohla byt chyba.Predtym to nikdy nerobilo.Ale teraz sa neda na nom anichodit stale trha s agregatom a aj ked na volnobeh bezi normalne po zoslapnuti plynoveho pedalu striela do sania.robi to len pri nizkych otackach alebo ak chcem odrazu pridat.Ak viete a stretol sa niekto s tym alebo podobnym odpiste dakujem.
Reklama
 

Lubosss
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2007, 14:00

Příspěvek od Lubosss »

Ahojte tak uz mi to ide.Chyba bola v snimaci na klapke.Takze uuto uz je plne funkcne :wink:
ENT3R
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2008, 18:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ENT3R »

Lubosss píše:Ahojte tak uz mi to ide.Chyba bola v snimaci na klapke.Takze uuto uz je plne funkcne :wink:
Zdravím,
mám podobný, ne-li stejný problém. Mám Uno 1.0 r.v. 85. Auto jede, ale je strašně líný. Do většího kopce nemam jinou šanci než jet na 2-ku zhruba 30 - 40 km/h. Po rovině sice tak nějak jede, ale trvá dlouho než se do nějaký rozumný rychlosti dostane. Měnil jsem karburátor, rozdělovač, svíčky, kabely ke svíčkám... Někdo mi řikal, že by to mohl dělat ECOBOX. Už nevím co s tím, proto prosím o radu.

Třeba LUBOSSS - kde je ta klapka a co přesně s ní? (Zkusil bych to, třeba je to stejná závada)

Předem díky za jakoukoliv radu ENT3R
Fiat Uno 1.0 r.v.85
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

A co rozvoďák, na tan se podívej.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
ENT3R
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2008, 18:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ENT3R »

Pun-to píše:A co rozvoďák, na tan se podívej.
Rozvoďák je vyměněnej, ten to určitě nebude :-(
Fiat Uno 1.0 r.v.85
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Jo a je správně nastavenej? Vypadá to že je posunutej.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
ENT3R
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 24 led 2008, 18:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ENT3R »

Tak to nevim, ale měl by bejt. Stalo se to z ničehož nic (že to nejede). Sám to asi těžko nastavim, co?
Fiat Uno 1.0 r.v.85
Lubosss
Fiaťák
Příspěvky: 65
Registrován: 06 led 2007, 14:00

Příspěvek od Lubosss »

Ahoj ENT3R no nemas tu klapku jak ja lebo mas karburator a eviem moze byt spinavy karburator ale pozry aj vyfukove potrubie ci ho nedusi a ked vravis ze z nicoho nic naskor to bude zapalovanie moze byt ze sa posunulo zapalovanie pozri na zapalovanie to najskor
Odpovědět

Zpět na „Uno“