XENON přestavbová sada za H7

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Kua pěkně to svítí. A pokud se to dá sehnat za polovic, tak to je naprosto super. To vyjde skoro stejně, jako kvalitní žárovky :D Byl by nějaký kontakt na ty poloviční ceny? Předem dík
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Globusman píše:Kua pěkně to svítí. A pokud se to dá sehnat za polovic, tak to je naprosto super. To vyjde skoro stejně, jako kvalitní žárovky :D Byl by nějaký kontakt na ty poloviční ceny? Předem dík
vysvětli pojem "poloviční ceny" :D :lol: a pokud chceš, koukni na www.ebay.de sežeń někoho kdo tam má účet a nakupuje tam, a mužeš xenonovat až se z tebe bude kouřit :-)

P.S. Kdyby bylo nejhůř, objednám ti to tam 8)
www.minimaxa.cz
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Minimaxa píše:
Globusman píše:Kua pěkně to svítí. A pokud se to dá sehnat za polovic, tak to je naprosto super. To vyjde skoro stejně, jako kvalitní žárovky :D Byl by nějaký kontakt na ty poloviční ceny? Předem dík
vysvětli pojem "poloviční ceny" :D :lol: a pokud chceš, koukni na www.ebay.de sežeń někoho kdo tam má účet a nakupuje tam, a mužeš xenonovat až se z tebe bude kouřit :-)

P.S. Kdyby bylo nejhůř, objednám ti to tam 8)
Jen jsem volně do češtiny přeložil větu, kterou napsal Arrow79: "Mohol si usetrit za tu istu kvalitu skoro polovicu penazi". Tak čekám, jestli dá vědět, kde se to dá sehnat za polovinu...
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Globusman píše:
Minimaxa píše:
Globusman píše:Kua pěkně to svítí. A pokud se to dá sehnat za polovic, tak to je naprosto super. To vyjde skoro stejně, jako kvalitní žárovky :D Byl by nějaký kontakt na ty poloviční ceny? Předem dík
vysvětli pojem "poloviční ceny" :D :lol: a pokud chceš, koukni na www.ebay.de sežeń někoho kdo tam má účet a nakupuje tam, a mužeš xenonovat až se z tebe bude kouřit :-)

P.S. Kdyby bylo nejhůř, objednám ti to tam 8)
Jen jsem volně do češtiny přeložil větu, kterou napsal Arrow79: "Mohol si usetrit za tu istu kvalitu skoro polovicu penazi". Tak čekám, jestli dá vědět, kde se to dá sehnat za polovinu...
ale ty jsi to nepochopil (a on taky ne), on si myslel, že jsem za to dal tolik, jako by to byli Philipsy. Ta cena výše uvedená je opravdu reálné minimum, za co to seženeš. Ale svítí to opravdu dobře.
www.minimaxa.cz
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

já jsem konkrétně objednával tyhle, je to stálý prodejce, mužete tedy nakupovat :D :D :D

http://cgi.ebay.de/XENON-HID-NACHRUST-K ... dZViewItem
www.minimaxa.cz
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Minimaxa, realne minimum cenove aj s postou je 76 dolarov americkych. To som tvrdil, ze si si za ne zaplatil viac. ;) Uf, svieti to pekne, ale 8000K je uz velmi moc podla mna.

Ja mam sadu za 59 eur, Wickermanovi som objednal sadu po 76 USD, sady su rovnake, dokonca od rovnakeho predajcu, len moja bola z ebayu a druha bol z jeho webshopu :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Arrow79 píše:Minimaxa, realne minimum cenove aj s postou je 76 dolarov americkych. To som tvrdil, ze si si za ne zaplatil viac. ;) Uf, svieti to pekne, ale 8000K je uz velmi moc podla mna.

Ja mam sadu za 59 eur, Wickermanovi som objednal sadu po 76 USD, sady su rovnake, dokonca od rovnakeho predajcu, len moja bola z ebayu a druha bol z jeho webshopu :)
Asi jsi lepší pátrač po internetu :D :D , každopádně to vyjde levněji, než od jakéhokoli prodejce v ČR. 12000K je hodně podle mě :P
www.minimaxa.cz
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Minimaxa, no tiez som to nahodou objavil :lol: Kebyze o tom viem skor, tak aj tu svoju sadu objednam po 76 USD :) Nevadi.. nabuduce budem vediet. ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Globusman
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 379
Registrován: 26 lis 2006, 21:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Globusman »

Arrow79 píše:Minimaxa, no tiez som to nahodou objavil :lol: Kebyze o tom viem skor, tak aj tu svoju sadu objednam po 76 USD :) Nevadi.. nabuduce budem vediet. ;)
Můžeš hodit odkaz na ten jeho webshop? Dík
marcel.pce
Fiaťák
Příspěvky: 159
Registrován: 09 srp 2006, 10:44
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel.pce »

Ahoj Dušane, pokud to pro tebe není mnoho, my je máme pro členy Klubu za 3.000,- vč.DPH, (bohužel korun českých - žádné dolary a eura :D ). Možná to bude moc drahé a příliš jednoduché...
Barvy máme 5000k (bílé, bez nádechu do modra), 6000k (ledově bílá, opravdu jemný nádech do modra), 7000k (mírně modré) další už jen na zvláštní objednávku.
MULTIPLA 1,9 JTD 110/81kW, 2001
peeeto
Začátečník
Příspěvky: 29
Registrován: 20 led 2008, 13:33
Bydliště: Šaľa Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peeeto »

Dnes som sa pokusil namontovat xenony do mojej novej multiply /2008/. Lenze xenony su dlhsie od h7 asi o 8mm. takze sa nevojdu, nepusti ich tienidlo v lampe, existuju aj kratsie vybojky ?
multipla jtd 1.9 99 /130 ps/
+ multipla multijet 1.9 2008 /120 ps/
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

peeeto píše:Dnes som sa pokusil namontovat xenony do mojej novej multiply /2008/. Lenze xenony su dlhsie od h7 asi o 8mm. takze sa nevojdu, nepusti ich tienidlo v lampe, existuju aj kratsie vybojky ?
myslím že neexistují :?
www.minimaxa.cz
Uživatelský avatar
petr69
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 13 bře 2007, 21:22
Bydliště: Káraný

Příspěvek od petr69 »

Tak jsem Minimaxovi ve Vrchlabí "zkontroloval" :wink: jeho nové xenony a přestože i normálně Mulťas svítí dobře, tak ty jeho 8000 byly výrazně lepší :shock: Obrázek
Multipla 1,9 JTD 186 ELX, 81 kW, r.v. 2000, stříbrná
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acirek »

Tak jsem po dlouhém váhání, kteté doprovázelo spousty dotazů pořídil H.I.D. H7 na Multinku. Dlouho jsme se rozmýšlel jakou barvo zvolit a nakonec jsme dal 4300K. Vypadá to dobře a jsem za tuto volbu rád. Už z jednoho důvodu, který mě po dvou kilometrech s těmito H.I.D. potkal. Byl jsme zastaven hlídkou Policie, běžná kontrola. Prý jsme moc jasně svítil a chtěli vědět co to je za auto. Svítil jsem i dálkovejma,abych trochu viděl. Vše proběhlo dobře, jen Multinku neznají a tak jsme jim musel pár věcí vysvětlit :D Zablikat dálkovejma a tak :D Myslím, pokud by byla montovaná H7 8000K bylo by to asi trochu jiné. Ta barva je už nepřirozená na silnici a tím pádem provokující. Už samotný přechod z klasické halogenky (nejmodřejší Osramky) na 4300K je dost viditelný. Až bude více zkušeností, poreferuji.
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

Policista nemuže a ani mu to nepřísluší aby na místě řešil odstín bílé barvy jakou svítíš. to je věcí homologace (kterou stejně HID sady z číny nemají) a následně STK. Policista muže na místě pouze konstatovat, že se mu to nezdá, a že je auto k další jízdě nezpůsobilé, vzhledem k nevyhovujícímu stavu. K tomu ale slouží náš osobní šarm a výmluvnost, abychom se do takové situace nedostali. Eventuelně sebou máme dvě H7 kterými uvedeme auto z5 do stavu vyhovujícímu. A hlavně, oni mají úplně jiné starosti, než řešit čím svítíš (pokud to není vůl, kterej si na Multiply zasedl) A pokud jsou světla správně seřízena tak jak mají být (tj. 2x ročně!!! kdopak z vás to dělá???) neměla by oslňovat.
www.minimaxa.cz
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Elektrika“