HELP: Po otoceni kluca nereaguje resp. nerozsvieti..

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
netpumper
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 srp 2007, 16:12
Bydliště: Slovensko - Trnava

HELP: Po otoceni kluca nereaguje resp. nerozsvieti..

Příspěvek od netpumper »

Zdravím všetkých puntíčkárov,ale podme sikovno k veci. Dnes som prisla s práce: zastavím vypnem svetlá, vypnem motor a zhasne aj rádio a toho mám zapojené na priamo. Tak skusam ho odpojit a znovu napojit a nic. Tak strčím späť klúč do štartéra otočím a ani sa nerozsvieti palubovka. Tak som teda zamkla auto ale alarm ide. Tak že v baterke to asi nebude. Poradte teda nieco som s toho zúfalá čo mám pozrieť v prvom rade nemoze to byť v poistkách? :cry: :cry: :cry:
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: HELP: Po otoceni kluca nereaguje resp. nerozsvieti..

Příspěvek od majco »

netpumper píše:Zdravím všetkých puntíčkárov,ale podme sikovno k veci. Dnes som prisla s práce: zastavím vypnem svetlá, vypnem motor a zhasne aj rádio a toho mám zapojené na priamo. Tak skusam ho odpojit a znovu napojit a nic. Tak strčím späť klúč do štartéra otočím a ani sa nerozsvieti palubovka. Tak som teda zamkla auto ale alarm ide. Tak že v baterke to asi nebude. Poradte teda nieco som s toho zúfalá čo mám pozrieť v prvom rade nemoze to byť v poistkách? :cry: :cry: :cry:
Problem by som hladal v poistkách a ak neuspeješ tak v spinacej skrinke !
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
netpumper
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 22 srp 2007, 16:12
Bydliště: Slovensko - Trnava

Re: HELP: Po otoceni kluca nereaguje resp. nerozsvieti..

Příspěvek od netpumper »

majco píše:
netpumper píše:Zdravím všetkých puntíčkárov,ale podme sikovno k veci. Dnes som prisla s práce: zastavím vypnem svetlá, vypnem motor a zhasne aj rádio a toho mám zapojené na priamo. Tak skusam ho odpojit a znovu napojit a nic. Tak strčím späť klúč do štartéra otočím a ani sa nerozsvieti palubovka. Tak som teda zamkla auto ale alarm ide. Tak že v baterke to asi nebude. Poradte teda nieco som s toho zúfalá čo mám pozrieť v prvom rade nemoze to byť v poistkách? :cry: :cry: :cry:
Problem by som hladal v poistkách a ak neuspeješ tak v spinacej skrinke !
Vies čo je sranda ze sla som po hodine ze to idem pozret teda: a auto v pohode takze ratam ze to bude nieco v elektrike musim to dat pozret.
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“