HELP - nefunkční regulace topení Mk1

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HELP - nefunkční regulace topení Mk1

Příspěvek od Buchtič »

Od pohledu až divnej název tématu, ale do tématu kde řešej proč jim to netopí mě přišlo divný to dávat.
Tak punťa mě teď po odvzdušnění topí krásně, kromě volnoběhu, ale to mě zatim tak netrápí. Trápí mě to, že nefunguje regulace teploty vzduchu, i když je to otočený na studenej, tak to furt topí. Může bejt problém jenom v tom kolečku, např. vypadlej bowden nebo na druhý konci bowdenu v klapce? A ta je kde?
Díky
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Reklama
 

romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Re: Punto topí

Příspěvek od romcasladky »

Buchtič píše:Od pohledu až divnej název tématu, ale do tématu kde řešej proč jim to netopí mě přišlo divný to dávat.
Tak punťa mě teď po odvzdušnění topí krásně, kromě volnoběhu, ale to mě zatim tak netrápí. Trápí mě to, že nefunguje regulace teploty vzduchu, i když je to otočený na studenej, tak to furt topí. Může bejt problém jenom v tom kolečku, např. vypadlej bowden nebo na druhý konci bowdenu v klapce? A ta je kde?
Díky
Když se ohneš pod palubku ze spolujezcovi strany,uvidíš tam ten uzávěr, musíš ho mechanicky vyzkoušet jestli funguje ta páčka,je to pouze mechanická záležitost.Nebude dovírat,to bude ten problém .
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jinak vse co se tyka topeni mame tady : :arrow: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php ... t=topen%ED
:wink:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

romcasladky: tak nevim jakej uzávěr si myslel, protože tam snad kromě předřadnýho odporu nic jinýho není.
Každopádně už jsem přišel na příčinu. Ten plast, co drží bowden je zlomenej. Dá se to někde sehnat?
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

Buchtič píše:romcasladky: tak nevim jakej uzávěr si myslel, protože tam snad kromě předřadnýho odporu nic jinýho není.
Každopádně už jsem přišel na příčinu. Ten plast, co drží bowden je zlomenej. Dá se to někde sehnat?
Tu páčku co jsem myslel,je taková plastová tyčka na kterou je přichycený lanko od ovladače topení a ta tyčka pohybuje uzávěrem.Je vidět ze spodu ze spolujezcovi strany.To co potřebuješ je nejlépe sehnat na vrakáči.
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“