HELP - Pretekajuca voda do interieru

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

HELP - Pretekajuca voda do interieru

Příspěvek od b@fi »

Zdravim,
mate niekto skusenosti s vyskytujucou sa vodou v interiery vozidla po vydatnom dazdi alebo umyvani?
V mojom pripade sa zhromazduje pod nohami resp. hned za nohami vodica pod tapacirom a doteraz sa mi nepodarilo vypatrat odkial by to mohlo pretekat. :(
Vdaka za kazdu radu alebo postreh.

--------------------------------
Fiat Punto 55s,1.1
Reklama
 

Milsn
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 09 čer 2006, 22:16
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milsn »

Čau, já měl vodu pod kobercem, vzadu za spolujezdcem. Tekla odspodu. Je tam z vyroby dira v kastli zalepená nějakou izolací, ta ale popraskala a voda tekla dovnitř. Takže odhrnout koberec a uvidíš..
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od b@fi »

OK pozriem sa na to..ale dnes opat prsalo,auto stalo cca. 11 hod. a medzi dvermi a vnutornym tesnenim dveri sa mi objavila voda a neviem odkial by to mohlo stekat. Vymenil som aj tesnenie...sice nie nove ale v ovela lepsom stave ako povodne.Uvidim zajtra rano ci nevytiahnem spod noh aspon liter vody :lol:
standor
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 14 srp 2006, 21:30
Bydliště: RYCHVALD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od standor »

No mojí taky do činque začalo téct. Kape to někde od brzdového pedálu.Takže až bude venku hezky tak vemu hadici a budu si hrát na soptíka. :(
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od b@fi »

No len aby to nebola brzdovka :) !!!
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

Zdravim ja mam taky problem ze mi tiez zateka ale asi cez strechu. Po dlhsom dazdi mam nad zadnym pravym stlpikom na tapacire strechy mokry flak, a neviem kade to tecie, mam pocit ze to tecie cez tu hornu ciernu gumu co je na spojeni plechov na streche... da sa nato pouzit nieaky silikon? je nato nieco specialne? alebo staci obycajny co je do exterieru? dakujem za rady...
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

peto15 píše:Zdravim ja mam taky problem ze mi tiez zateka ale asi cez strechu. Po dlhsom dazdi mam nad zadnym pravym stlpikom na tapacire strechy mokry flak, a neviem kade to tecie, mam pocit ze to tecie cez tu hornu ciernu gumu co je na spojeni plechov na streche... da sa nato pouzit nieaky silikon? je nato nieco specialne? alebo staci obycajny co je do exterieru? dakujem za rady...
Jestli ti netěsní gumy ve dveřích,existuje na to silikon ve spreji na oživení tohoto těsnění.Zajed do garáže otevři všechny dveře,gumy nastříkej anech je otevřený aby těsnění nabobtnalo.Mělo by to pomoct.
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

romcasladky píše:
peto15 píše:Zdravim ja mam taky problem ze mi tiez zateka ale asi cez strechu. Po dlhsom dazdi mam nad zadnym pravym stlpikom na tapacire strechy mokry flak, a neviem kade to tecie, mam pocit ze to tecie cez tu hornu ciernu gumu co je na spojeni plechov na streche... da sa nato pouzit nieaky silikon? je nato nieco specialne? alebo staci obycajny co je do exterieru? dakujem za rady...
Jestli ti netěsní gumy ve dveřích,existuje na to silikon ve spreji na oživení tohoto těsnění.Zajed do garáže otevři všechny dveře,gumy nastříkej anech je otevřený aby těsnění nabobtnalo.Mělo by to pomoct.
no ale ono to preteka asi cez ten falc kde su spajane plechy na streche, a na nich je ta guma...
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

peto15 píše:
romcasladky píše:
peto15 píše:Zdravim ja mam taky problem ze mi tiez zateka ale asi cez strechu. Po dlhsom dazdi mam nad zadnym pravym stlpikom na tapacire strechy mokry flak, a neviem kade to tecie, mam pocit ze to tecie cez tu hornu ciernu gumu co je na spojeni plechov na streche... da sa nato pouzit nieaky silikon? je nato nieco specialne? alebo staci obycajny co je do exterieru? dakujem za rady...
Jestli ti netěsní gumy ve dveřích,existuje na to silikon ve spreji na oživení tohoto těsnění.Zajed do garáže otevři všechny dveře,gumy nastříkej anech je otevřený aby těsnění nabobtnalo.Mělo by to pomoct.
no ale ono to preteka asi cez ten falc kde su spajane plechy na streche, a na nich je ta guma...
Tomu se mi nechce moc věřit že to půjde přes ten spoj.Hledal bych někde jinde,třeba kufrové dveře a teče to za tapecem a až v těhle místech se to projeví.Jestli jsi ale přesvědčený že je to tam,ten silikon se dá použít umí odolávat mrazu i teplu,je to ale jen provizorní.Používá se na to cínování,cínem zakápnout.
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

romcasladky píše:
peto15 píše:
romcasladky píše:Jestli ti netěsní gumy ve dveřích,existuje na to silikon ve spreji na oživení tohoto těsnění.Zajed do garáže otevři všechny dveře,gumy nastříkej anech je otevřený aby těsnění nabobtnalo.Mělo by to pomoct.
no ale ono to preteka asi cez ten falc kde su spajane plechy na streche, a na nich je ta guma...
Tomu se mi nechce moc věřit že to půjde přes ten spoj.Hledal bych někde jinde,třeba kufrové dveře a teče to za tapecem a až v těhle místech se to projeví.Jestli jsi ale přesvědčený že je to tam,ten silikon se dá použít umí odolávat mrazu i teplu,je to ale jen provizorní.Používá se na to cínování,cínem zakápnout.
naviem mozno to tecie ozaj aj cez tie dvere ale ono sa to objavuje na tom tapaci tesne nad tou umelou kritkou stlpika co je dost nizko a od dveri si preto myslim ze to nejde...neviem musim nieco vymysliet, abo to rozoberem a tam pozriem....
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“