HELP - Problém s elektrikou při napájení autorádia

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

HELP - Problém s elektrikou při napájení autorádia

Příspěvek od Buchtič »

Včera jsem zapojoval zadní repro, takže jsem vytáhl rádio, abych zjistil + a -. Jenže když sem to poté chtěl zkusit, tak se rádio nechce pustit. Tak sme to přeměřili, a na memory nebylo nic a při zapnutym zapalování to místo 12V ukazovalo 15V. Taky sem si dneska všiml, že ještě nefungují hodiny a nejspíš i stropní osvětlení.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Zkontroluj pojistky
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

prepatie ti mozno sposobilo, ze ti odisli poistky...
tiez skontroluj poistku v radiu.
co vsak sposobilo prepatie, to je otazka. :?
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Tak na rádiu sem se kontroloval už včera, ale už mě pak nenapadlo kouknout do pojistkovky, hlavně taky už byla tma. Tak sem na to dneska kouknul, a fakt pojistka, 15A na pozici č5. Což je podle německýho manuálu údajně pojistka ke klaksonu :D
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Bamower
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 črc 2007, 13:21

Příspěvek od Bamower »

Buchtič píše:Tak na rádiu sem se kontroloval už včera, ale už mě pak nenapadlo kouknout do pojistkovky, hlavně taky už byla tma. Tak sem na to dneska kouknul, a fakt pojistka, 15A na pozici č5. Což je podle německýho manuálu údajně pojistka ke klaksonu :D
je to tak ja 3x instaloval radio (inovace, vykradacka a poprve )pokus omyl, 2x to dostala presne ona pojistka + stropni svetylko pojistka... :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“