MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Bubák tuning :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

neboj neboj ,kdo se smeje naposled , ten se smeje nejlip ;) 8) 8) 8)
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

tak auto dnes rano vyjelo z garaze do servisu .... motor K.O. netahlo... cukalo .. asi tlaky.. a tak v servisu budem asi 10dni mozna dele ... NA SRAZ ROZKOS PUNTO 100% neprijede... a to jak vypada nevypada ... uvidite na nejakym PRISTIM SRAZIKU , katy zrus mou rezervaci
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Co tlaky?Ty ti jen tak neklesnou protože auto stálo.Spíš je to jen zasraný.Vyčisti svíčky,zkontroluj náplně a jedéééém.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

Co to je za kecy ze neprijedes, Rozkos je za cca 30dní. Tlaky to nebudou spise je to zasrany a i kdby jsi byl 10 dni v servisu tak to v pohode stihas... Kdytak rekni rovnou ze namas auto udelany a ze se treses na pohar :)
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

co vim, tak jeste nema lak... a -10dni v servise mu uz moc na to nezbyva... aby to vypadalo jak barevne tak kvalitne.
Taky me to mrzi, na jeho punto jsem se tesila nejvic, na tu pecicku ! :roll:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Ahoj vsem ... Barvu to ma .. : ) ale ne takovou jakou bychom chteli vid katy :) v servise to bude 14dní .. je to proste tak ... vsechno jsme vycistili nez jsme vyjeli vcetne novych svicek ... a proste tam neco neni v poradku mam velke problemy jeste s elektrikou .. mame tech problemu vice co se tyce interieru vozidla o ten pohar tu nejde jde o to ze to auto neni schopne aby to do kvetna vyjelo a bylo ok. to radeji nejedu nikam ... a v klidu to dodelam je nemozne to stihnout delali jsme pres zimu co se dalo ale problemy nas zdrzovaly a ted je proste uz malo casu potreboval bych tak jeste 2 mesice tvrde prace aby to bylo ok. Bez laku.. nebo tak.. nejsou to zadny keci je to pravda ,zacal jsem na aute makat 7.12 v patek a jeste nejsme na konci . Rezervaci rusim .
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Tak to je škoda, no... a nepřijedeš aspoň pickupem?
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

Můžu potvrdit..makalo se na tom celkem dost.. a pořád tam je x věcí co nejsou hotový..a když už to tak nějak dohy drží v tajnosti tak je škoda tam dojet s polododělaným autem..
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

MIKI-GT píše:Můžu potvrdit..makalo se na tom celkem dost.. a pořád tam je x věcí co nejsou hotový..a když už to tak nějak dohy drží v tajnosti tak je škoda tam dojet s polododělaným autem..
je to tak .... pickupem ??... mno .. to asi fakt ne ... sere me to ale to nejde... sef by me zabil uz ted nadava : ) mno
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

ja bych na takovej sraz, kde se ceka "odhaleni" asi jela se kouknout jinym autem... pokecat,odreagoat se... clovek ma fakt aj pocit ze se maka... ale aj ho sere ze nemuze uz vyjet :roll:
ale nez problemy u sefa, tak radsi nikam ... a jeste ladit ;)
nebo se s nekym svest?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

Dohy píše:
MIKI-GT píše:Můžu potvrdit..makalo se na tom celkem dost.. a pořád tam je x věcí co nejsou hotový..a když už to tak nějak dohy drží v tajnosti tak je škoda tam dojet s polododělaným autem..
je to tak .... pickupem ??... mno .. to asi fakt ne ... sere me to ale to nejde... sef by me zabil uz ted nadava : ) mno
No tak to je jasný, ale s někym se svést by šlo, ne...
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Všechno se dá nějak udělat,jen chtít
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ja bych to rekl jinak : VSECHNO V TUNINGU JDE , KDYZ MAS PRACHY , proste uz nezbyl cas a tak punto nepojede se spatnym motorem atd atd atd na sraz jiny auto nemam a tak nejedu , pickup je sice O.K. ale nemohu s nim pres pul CR! je mi to lito ale je to tak... varianta druha , svest se s nekym .... je jedine Vencapunto z praglu ci trino ale to se jeste projedna a uvidi ! :roll: 8)
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

Dohy píše:ja bych to rekl jinak : VSECHNO V TUNINGU JDE , KDYZ MAS PRACHY , proste uz nezbyl cas a tak punto nepojede se spatnym motorem atd atd atd na sraz jiny auto nemam a tak nejedu , pickup je sice O.K. ale nemohu s nim pres pul CR! je mi to lito ale je to tak... varianta druha , svest se s nekym .... je jedine Vencapunto z praglu ci trino ale to se jeste projedna a uvidi ! :roll: 8)
Cau Dohy,mám pro tebe nabídku,když zaplatíš pivo,můžeš jet se mnou.Stačí se dopravit do Loun.Jarda
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“