MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje ;-) - JohnnyBOSS

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

jj díky o víkendu se na to vrhnu snad se to povede :) snad to lepidlo seženu u nás něco sehnat to je zázrak, chtěl jsem barvit brzdiče a mají jen červený nebo žlutý :(
jinak máš pěknýho puntu a dost dobrá práce co na něm děláš, přeju hodně km bez nehod a oprav 8)
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
Reklama
 

1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

Tom-Fox píše:jj díky o víkendu se na to vrhnu snad se to povede :) snad to lepidlo seženu u nás něco sehnat to je zázrak, chtěl jsem barvit brzdiče a mají jen červený nebo žlutý :(
jinak máš pěknýho puntu a dost dobrá práce co na něm děláš, přeju hodně km bez nehod a oprav 8)
díky moc, taky ti přeju, ať se daří:) pak sem kdyžtak hoď fotku jak to dopadlo:)
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

toš nějaký ty novinky no...:
Obrázek Obrázek Obrázek

Jsem ten reprák ojel trochu molitanem a babka mi na to ušila tu hadru černou.... a diky tomu molitanu je ten reprák a ten termilnál uplně parádně zapadlej v té bedne a vypadá to dost nepříjemně :D Takže spokojenos:) Udělám lepší foto, tohle je mobilem...
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

no a ještě jsem vyštrachal z mobilu nějaky fotky.... některy tady možna už byly, tak sorry, ale nechtělo se mi to zkoumat:D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Prostě ten interiér obdivuju a máš ho nej :o Já mám interiér ještě pěknej, ale madla dveří sou hodně slabší, takže stříkánim v budoucnu začnu asi tam.
Koukám, že reklama na vozidle se rozjíždí :)
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

moc hezká práce :wink:
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

fakt pekna praca, mas moj obdiv aj ja v buducnosti planujem nastriekat palubovku do ciernej farby. :wink:
inak teraz budes musiet castejsie na nej utierat prach, bude ho lepsie vidno ako na tej predchadzajucej sedej. :lol:
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
Ondraus
Fiaťák
Příspěvky: 156
Registrován: 29 kvě 2007, 11:16
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Ondraus »

Tak to je naprosto skvěle odvedená práce... Vypadá to skvěle a čiště provedený bez chyb!!!
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

Děkuju Vám všem :oops: Tak konec konců je to moje auto, tak to bych byl blbej, kdybych to neudělal pořádně:D reklama se rozšířila, protože jsem si u strýca ve fiatu nabral zadarmo nálepky:D jsem si říkal když už, tak už:D aspoň se tím schovala zase nějaká ta nedokonalost pleti mojeho Punťáka:D ikdyž jak to vypadá z venku je mi fakt více méně jedno:D Teďka shanim ty lukasy, nemáte to někdo? mě se ty moje pokakaly a nevim, jestli to má cenu si to spravit, nebo si rači koupit jiny...záleží kolik byste za to kdo chtěli:)
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

no toš jsem dneska vzal foťák a pořádně to všechno vyfotil:)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jo a budu konečně mít elektrony:) Pokud to teda vyjde.... Tak by měly byt ty z Una Loga Turbo... 14" asi tyto: Obrázek
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

tohle ze jsou elektrony... :?
to si radsi jeste pockej a jestli te neco budou stat, tak usetri ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Tom-Fox
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 01 úno 2008, 12:07
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Tom-Fox »

Katy má pravdu, kámoš tyhle má a nic moc vypadá to jak poklice :)
I live my life a quarter-mile at a time.Nothing else matters...For those 10 seconds or less, I am free....
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

aha, zapomněl jsem napsat, že budou uplně zadarmo:D Hele, Katy... Ja vim, že ty hodně řešíš kola a tak, ale musiš si uvědomit, že moje auto a kola, ktery stojijou vic než zadarmo....to se k sobě nehodí:D Viš jak se to řiká.... Z hovna bič neupleteš:D Mě je to celkem jedno, jak to bude vypadat, myslim, že každý kola budou vypadat líp, než ty plecháče co tam mám teď:) Plánuju ty elektrony nalakovat na lesklou černou:) Ale nedám nějaký nehorázný (pro mě) prachy za kola, jejichž krásu k jízdě vůbec nepotřebuju. Zastávám názor, že když řídím, stejně to auto z venku nevidim, tak co:D Kdybych měl něco novějšího, tak bych to asi přehodnitil, ale nema cenu cpat prachy do tuningu staryho obouchanyho Punta z venku, když většinu času stejně trávím vevnitř. Ale když se naskytne možnost mit z venku něco lepšiho, než to je teď a ještě k tomu zadarmo...tak proč ne, že?:) To je moje taktika
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

me je jasny ze se tak veci maj...

a prave proto ti rikam ze mi to jak elektrony nepripada..
no budiz, je to zadarmo, ale myslim si , ze nektere poklice jsou hezci nez tyhle alu... aj kdybys je dal do zlata :roll:
resp.: jaky z toho budes mit ty pocit? z tech alu... :roll: ten co bys mel mit, ze kola jsou zaklad nebudes, jizdni vlast.nevim.. a aby to nevypadalo jeste hur nez ted.
sorry nechci byt zla, jen jsem uprimna, ale tuning neni za kazdou cenu vsechno cpat na auto;)

ale ten interier se ti povedl.
hele a co zkusit sehnat treba litaky z Coupecka? nebo ted jsou v bazaru nejake 14" alu, lepsi nez tyhle. ikdyz ja vim... tyhle jsou zadarmo. ale i tak v nich nevidim smysl.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
1/3JohnnyBOSS
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 315
Registrován: 09 pro 2007, 15:33
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1/3JohnnyBOSS »

smysl je v tom, že budu mit gumy 185 a na ty svoje plechače bych tu gumu nedal. a ty litaky jsou širši, a tam tu 185 gumu už dam. Poklice možna hezky jsou, ale zadarmo mi je nikdo neda:D ja nevim co řešiš:D viš jak škaredy jsou origo plechače na Puntu?:D dyt ty litaky vypadaji skoro stejně jak origo litaky, ktery se davaly na GT.... nejsi zla, mam rad lidi s vlastnim názorem:)
´04 Seat Toledo 1,9 TDi
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“