TYP - tlačítko dodávky paliva u sedadla řidiče

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Patrik
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 10:07
Bydliště: Velká Morava

Příspěvek od Patrik »

lacin píše:Hele, Patrik je docela chytrej, myslim, ze toho vi o dost vic, jak my vsichni dohromady (a to myslim zcela vazne a bez ironie), takze ja mu s tim tankovanim verim... :-) (a to uz zase moc vazny neni... :-))
To je pozitivní prohlášení :) , kdybys byl moje žena, tak bych se musel zeptat: "Kurňa nech toho a řekni, co zas nového potřebuješ..". :D
Jinak: Něco sice vím, ale také načerpávám zajímavé zkušenosti a vědomosti od Vás všech, takže se dá říct, že jsem vlastně "chytrý" díky Vám všem :wink: .
Groupe F.I.A.T. forever ! Uno Turbo i.e. Mk1, Punto 1.2 16V ELX Mk2
Reklama
 

MarShall
Začátečník
Příspěvky: 30
Registrován: 26 zář 2006, 13:39

Příspěvek od MarShall »

A co sa teda stane ked to stlacim..? lebo som to par krat stlacil..? :oops: :roll:
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Koukni na předchozí stránku.Ne nic se nestane. :wink:
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Příspěvek od TV-Punto »

Len by som k tomu dodal, že kamoš má Bravo, tiež ho to zaujalo a hneď to stlačil, motor mu už nenaskočil, potom do toho štuchal až sa mu podarilo naštartovať na 2-3 válce, z výfuku šiel nenormálne biely dym ale po 3 minútach auto bežalo ako predtým, takže stať sa nestane nič (nič vážne).

:idea:

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Takovej hloupej dotaz. To tlačítko tam mají asi úplně všechny typy punt bez ohledu na výbavu co? Já jen že jsem šmátral a šmátral a přijde mi, že pod tou gumou neni nic než jen vzduch. Trošku jsem i odtáh koberec, ale moc to nešlo, drží pod sedačkou. Nějaký dráty tam vedou, ale tlačítko přes gumu nasahat nejde...Žeby tam zase něco chybělo..;(
fajnparty
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 01 čer 2007, 17:36
Bydliště: Zruč nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fajnparty »

Asi před měsícem jsem Punto zastavil u baráku a na hodinu už nenastartoval. Kámoš mi sdělil, že je v háji benzínové čerpadlo, které ale po připojení elektřiny "na přímo" fungovalo. Pátrali jsme, čím to je. Zkoušel i tenhle spínač, ale nějak se mu to nezdálo. Odmontoval přední sedačku a šroubovákem zmáčkl pod koberečkem tento spínač a čerpadlo naskočilo. Normálně (přes tu gumu) to ale snad ani pořádně zmáčknout nejde.
---- FIAT PUNTO r.v. 1999 ----
1,1; -40/-30; xenony, zadní čirá optika, audio Pioneer; výfuk Laityng, 195x45/15.
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Tak to je asi takový nouzový a zároveň bezpečnostní tlačítko a možná je lepší, když se to rozepne, přímo u čerpadla spojit ty dva drátky :D
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

Kakin píše:
KUFI píše:U Mk2 je to pod palubkou na strane spolujezdce. Ma to bejt vlastne jakejsi protipozarni system.
Taky me to dalo prace nez jsem to nasel....je to pekne schovany :?
A kde by som to asi tak mal hladat? lebo tiez to neviem najst... diky
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

Taky sem to hledal a nemůýu to vůbec najít... právě že mi nesaje čerpadlo, ale pojistky jsou v pohodě...co jsem koukal...tak nevim...help...rychle...díky
peto15
Začátečník
Příspěvky: 28
Registrován: 19 pro 2007, 21:43

Příspěvek od peto15 »

l-cizek píše:Taky sem to hledal a nemůýu to vůbec najít... právě že mi nesaje čerpadlo, ale pojistky jsou v pohodě...co jsem koukal...tak nevim...help...rychle...díky
Je to v kasliku spolujazdca, musis ho vytiahnut a napravo je maly otvor do ktoreho ked zasvietis baterkou tak to tam v zadu je vidno, velmi zly pristup ale je to tam :D Vela stastia s hladanim...
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

ale ne, staci sahnout rukou za koberec ( obrazek - v urovni spodku pristrojovky na prave stene pred dverma), za tim kobercem na strane nahmatas tlusty kabel ktery vede do spinace. Spinac je umisteny nahore takove konzoly, ne dole - a je gumovy.

Taky jsem to nemohl najit, tak jsem zajel do fiatu a servisak po chvili hledani nasel :lol:
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od l-cizek »

díky hoši, ale už sem to našel chvilku po to co jsem to sem napsal...ale řeknu vám, že na blbější místo to nemohli chlapci z itálie dát. Před tím, jsem tam oddělával koberec a když jsem ho vracel, tak jak je tam na uchycení takovej ten plastovej čudl se zoubkama, tak jsem do něj poklepal kladívkem, aby si sednul, tak jsem to tím asi vyhodil. Hladal jsem to snad 10 minut s baterkou v ruce... pak jsem si vzpoměl, že tu někdo psal že u mk1 je to takový gumový, tak jsem hledal něco gumovýho :D pak jsem si toho všiml...stačilo to jen z lehka zmáčkonut, jen v tom něco cvaklo a už to šlo...banalita...a já kuli tomu prohlídnul snad celou elektroinstalaci :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“