uno 0,9 spotreba 10L /100km help!!!

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
metju.nick
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 05 led 2008, 01:33

uno 0,9 spotreba 10L /100km help!!!

Příspěvek od metju.nick »

ma nekdo radu jak stahnout spotrebu,prijde mi to prehnany na tak malej obsah,je to karbec rok v.1989,v docela slusnym stavu az na tu spotrebu
predem dik za rady
Reklama
 

maplik
Začátečník
Příspěvky: 8
Registrován: 27 pro 2007, 23:06
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od maplik »

Ja som mal tiez UNO 903 cm3. moja spotreba na benzin bola este vacsia! Robil som vsetko pre to, aby klesla... skusal som rozne rady od skusenejsich, ale stale nic! Takze som namontoval splynovac ( LPG ), samozrejme u nas v SR na cierno a bolo to v pohode!
Len taka skusenost.... :wink:
Fiat UNO logo
DutchDixon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 14 zář 2007, 13:01

Příspěvek od DutchDixon »

ja mam uz druhe uno a tez mam taku spotrebu. Nespravis s tym nic . . .
fiat uno logo 1.1 fire
metju.nick
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 05 led 2008, 01:33

Příspěvek od metju.nick »

a co v lete jak to zere?
to uz musi bejt lepsi ne?ja to mam mesic a docela kvetu z toho jak to zere
,menil sem uz svicky,vzduchovej filtr a nic,dneska sem navstivil servis a tam mi rekli ze mam v rozdelovaci trochu spaleny to raminko v rozdelovaci,ze to mozna bude ono,tak uvidim zitra s novym.a nebo pak je prej prdeli karbec.a s tim nic neudelaj
jezdim jeste k tomu se siticem protoze se to furt dusi a chcipa :?
DutchDixon
Začátečník
Příspěvky: 14
Registrován: 14 zář 2007, 13:01

Příspěvek od DutchDixon »

metju.nick píše:a co v lete jak to zere?
to uz musi bejt lepsi ne?ja to mam mesic a docela kvetu z toho jak to zere
,menil sem uz svicky,vzduchovej filtr a nic,dneska sem navstivil servis a tam mi rekli ze mam v rozdelovaci trochu spaleny to raminko v rozdelovaci,ze to mozna bude ono,tak uvidim zitra s novym.a nebo pak je prej prdeli karbec.a s tim nic neudelaj
jezdim jeste k tomu se siticem protoze se to furt dusi a chcipa :?
No v lete je to v mozno o liter a pol menej. Fakt dobra spotreba je iba na dlhsiu trasu ale nie po dialnici... Vtedy to ide ku 5L.
fiat uno logo 1.1 fire
metju.nick
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 05 led 2008, 01:33

Příspěvek od metju.nick »

takze novy svicky i vzduchovej filtr je docela na nic kdyz sem mel v rozdelovaci polospalenej palec,kterej mel vetsi odpor a do kabelu k svickam posilal asi neco mensiho nez by mel a tim padem se mi to tak krasne furt dusilo a zralo deset... ted mi to zere 6-7 ,takze doufam ze tu zimu nejak pretrpim a na jare mi to zacne zrat 5 :shock:
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

Hele, to je ještě OK. Mám 1.0 z 89, karbec, a spotřeba včíl v tomhle počasí kolem 11 litrů. Je fakt že karbec a motor nestojej za nic.A pokud máš už motor po 15O tisícách, tak se nediv.
turbom
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 481
Registrován: 24 dub 2008, 22:19
Bydliště: Havl. Brod. a okoli

Příspěvek od turbom »

Nevim jak to delate, ale ja jezdim do 5 l. Ted dokonce pocitana 4.5/100.
Nemate rozhozenej karbec?
filas
Začátečník
Příspěvky: 18
Registrován: 07 dub 2008, 18:25
Bydliště: Zábřeh

Příspěvek od filas »

Právě že jo, přes emise bych ani neprošel, nebýt dobré duše technika. Ale slyšel jsem, že to ve FIATU dokážou spravit, tak nevím. Aji se zapalováním.Uvidíme
Odpovědět

Zpět na „Uno“