CNG román

Vše o motoru na CNG, LPG a jejich převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady, topení a chazení

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

stifmajstrABARTH píše:
Globusman píše:
stifmajstrABARTH píše:Ja sem klidnej ja nvm proc na me zase utoci....3prispevk>3rady tak ja jako nevim co sem proved?
To sice jo, ale takovejch rad, které zaručeně nepomohou by tu mohl vysypat z rukávu každý z nás třeba tisíc. Když někdo prosí o radu, dělá to většinou proto, že chce poradit a ne proto, že nemá co dělat a chce si krátit čas tím, že si bude pročítat příspěvky, které referují o tom, jak ty pečuješ o svého abarta...
To mi chces rict ze prispevky ktere pises ty nebo kdokolikv jiny jsou vzdy k tematu? neblbni mi hlavu.....a hipik nechtel zadnou radu jen si vylejval srdce :D k tomu neni zapotrebi zadna rada ma to tedy zustat prazdny?...a nenapsal sem ani slovo o tom jak pecuju o sveho abarta :?

A nechci se hadat... alespon ne tady jestli si chces povidat zaloz na to nekde vlakno....
založ vlákno "nenávidím všechny multiplisty".Co kdyby ses vrátil na své forum /Fiat/Cinquecento
Reklama
 

stifmajstrABARTH
Znalec
Příspěvky: 725
Registrován: 09 led 2007, 18:35

Příspěvek od stifmajstrABARTH »

Proc bych to mel delat ja nikdy nic takovyho nenapsal :roll:
Cinquecento 1.1 Sporting ABARTH-červéný:-D a Multipla fanda:)
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

stifmajstrABARTH píše:Proc bych to mel delat ja nikdy nic takovyho nenapsal :roll:
ale vyznívá to tak.V každém vláknu místo abys poradil,tak si radši z každého utahuješ a pak děláš ublíženého.Viz. "kladné forum o multiple"
hipik
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 14 dub 2008, 05:21
Bydliště: Polička

Příspěvek od hipik »

Tak trojka už šlape, museli mi vyměnit nějakou vidličku v převodovce. Cena 6500,-, což se mi zdá skoro dost né?
fiat multipla 1,6 BIPOWER
Uživatelský avatar
darko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 301
Registrován: 21 úno 2007, 21:00
Bydliště: prostejov

Příspěvek od darko »

hipik píše:Tak trojka už šlape, museli mi vyměnit nějakou vidličku v převodovce. Cena 6500,-, což se mi zdá skoro dost né?
zkuz tu vidličku vyměnit sám.Myslím že bys skončil u demontáže převodovky.Je to práce na celý den.Ještě si skončil levně
hipik
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 14 dub 2008, 05:21
Bydliště: Polička

Příspěvek od hipik »

Jestli jsem skončil levně tak su rád, to víte já měl do teď pouze škody 120, a jednu 105. Tohle to je trochu jiné autíčko :lol:
fiat multipla 1,6 BIPOWER
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Motor - ostatní“