Pomoc s autom po búračke

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
SHANE54
Znalec
Příspěvky: 823
Registrován: 15 čer 2007, 08:42
Bydliště: Lučenec, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SHANE54 »

majco píše:V Topolčanoch je jeden chlapík čo vozí len Punta a rozpredáva to na diely ak chceš tak mi napíš a ja ti dám kontakt na toho chlapíka !
hod ten kontakt pls....
Obrázek
Obrázek
stilo-multiwagon-JTD-dynamic
spominame: Punto MK1 1.2 SX 3D, Punto MK2a 1.2 SX 5D
Reklama
 

majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

AppleBred a SHANE54 poslal som vám kontakt cez forum /soukromé zprávy/
Tak vela štastia
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
AppleBred
Začátečník
Příspěvky: 37
Registrován: 24 dub 2007, 22:35
Bydliště: TT, BA

Příspěvek od AppleBred »

Tak priebezne dakujem vsetkym za rady a kontakty. Puntik uz je na dobrej ceste. Dnes sa bude zvarat novy ram v predu a vzadu a nahodi sa novy chladic. Svetla sa mi podarili zohnat velmi vyhodne a elektricke ovladanie som prehodil zo starych. Trva to troska dlhsie, ale ked uz sa na tom pracuje, tak som dal nastavit aj ventily, vymenil som zhavice, a ked bude hotovo caka ma nastavenie trysiek a cerpadla.
Karosarske diely uz tiez mam, takze iba nahodit.
Mam taku otazocku. Co je adekvatna cena za nastriekanie kapoty, vymenenych kusov ramu a zadnych dveri ? Resp. čo by bola realna cena za prestriekanie celeho auta ?
Obrázek
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Příspěvek od majco »

AppleBred píše:Tak priebezne dakujem vsetkym za rady a kontakty. Puntik uz je na dobrej ceste. Dnes sa bude zvarat novy ram v predu a vzadu a nahodi sa novy chladic. Svetla sa mi podarili zohnat velmi vyhodne a elektricke ovladanie som prehodil zo starych. Trva to troska dlhsie, ale ked uz sa na tom pracuje, tak som dal nastavit aj ventily, vymenil som zhavice, a ked bude hotovo caka ma nastavenie trysiek a cerpadla.
Karosarske diely uz tiez mam, takze iba nahodit.
Mam taku otazocku. Co je adekvatna cena za nastriekanie kapoty, vymenenych kusov ramu a zadnych dveri ? Resp. čo by bola realna cena za prestriekanie celeho auta ?
Len pre predstavu mám bordovú metalízu a nastriekanie nárazníkov pred a zad kapoty a spet zrkadiel ma stálo 16000 sk s tým že som auto dal a vrátili mi ho nastriekané! bola v tom ako práca tak aj farba.
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Sporting 1.2
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 29 dub 2006, 02:39
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Sporting 1.2 »

No mna vyslo striekanie celeho auta 6000.- *bez pripravy*V tom je aj prenajom boxu a praca. Auto na lak vsak uz bolo pripravene /tmelenie, brusenie, atd/
Fiat Punto 1.2 16V Sporting speedgear
Fiat Stilo 1.9 JTD 85 kW
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“