MOJE PUNTO 1 - ukažte ta svoje ;-) Dohy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Dohy píše:
Sob píše:
TV-Punto píše:Ten zadok je brutálny! Spetňáky sú síce nezvyčajné ale pekné, celkovo to vyzerá moc fajn!
jj,ale každý ať si děla co se líbí jemu,ale tohle byla fakt pecka z jara :-)
ZAGORKA jede :lol: :lol: :lol:
Jinak jakou barvu budeš mít,myslím že v černé ten kufr moc nevynikne,ale je to muj nazor
postaram se o to aby to v te barvě i tak bylo peckove vidět
myslim si , ze ten muj napad by se k tomu hodil ;)

jinak mam pro tve punto prezdivku - ZAGORKA projekt :lol:
ale s tou benzinkou jsi to podelal, kdyby jsi prijel az do kempu jak jsme se dohodli tak by to bylo echt šupa :wink: ale hlavne ze jsi prijel... jj, uspech to melo veliky !
ted ja uz jsem "mala pani" .... :D :wink: ale konecne jsi se dockal i ty, mam z toho radost !
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

ja vim katy... ale vis co byl MEGA PROBLEM ... ze my meli hlad jak krava ... a zadna restaurace a to i kufik nas videl v NACHODE ! a ptal se co tam blbnem :) a my hledali restauraci , ktera byla v punto srazu .. ani nazev nevim proste ten PUNTAK SRAZ ... jak jsme byli na obede kde na proti byla ta benzinka ... :) nejak jsme to tam popletli s Tynkou .. ale tak jako stalo se stalo .. :roll: 8) to jo no lidi to fotili jak o zivot ... :)
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

kazdy mi dal za pravduv klubu , ze jsem udelal dobre a nikomu nic nerekl...prece jen kazdy ma rad prekvapeni nebo ne?: ) bud kopiruji nebo to nema TAKOVY EFEKT ! : )
romcasladky
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 07 bře 2008, 21:53

Příspěvek od romcasladky »

Dohy píše:kazdy mi dal za pravduv klubu , ze jsem udelal dobre a nikomu nic nerekl...prece jen kazdy ma rad prekvapeni nebo ne?: ) bud kopiruji nebo to nema TAKOVY EFEKT ! : )
Dohy,viděl jsem na fotkách tvoji přestavbu.Jestli je to z tvojí hlavy,tak smekám, má to štávu.Hlavně to neposer lakem,tahle uhlazenost nechce žádnou divočinu ani Španělsko.
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

romcasladky píše:
Dohy píše:kazdy mi dal za pravduv klubu , ze jsem udelal dobre a nikomu nic nerekl...prece jen kazdy ma rad prekvapeni nebo ne?: ) bud kopiruji nebo to nema TAKOVY EFEKT ! : )
Dohy,viděl jsem na fotkách tvoji přestavbu.Jestli je to z tvojí hlavy,tak smekám, má to štávu.Hlavně to neposer lakem,tahle uhlazenost nechce žádnou divočinu ani Španělsko.
je to z moji hlavy, a moc dobre vim ze to nechce zadnou divocinu , nebot aj ta prestavba me stala pul roku tvrde prace.. , neboj ten taky na nej dojde ! 8) :!:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

... Obrázek
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

CAU vsem .... MALEM JSEM UZ TUTO SEKCI Nenasel... nekde zahrabana na uplnem dne fora.... plna prachu ... tak to tu trosku OPRASIME : ) Jsem cely dny v garazi ... zavreny... porad neco delam... Ted sem koupil dalsi decentku ... vychytavku , delame spodek auta... , sehnal jsem podlozky.. atd... mam uplne celej interier rozebrany.... vcetne hudby a sedaku ... uvidim co mu tentokrat provedu .... nekdy si rikam .. byt jako to auto a tak dlouho byt v nemocnici aby se VE ME nekdo takhle dlouuho hrabal ... radeji zemrit : )
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesto »

2Dohy: Ty to mas este v pohode ale co ma potom povedat moje Punto kt. je uz rozrobene druhy rok hah a este dalsi ho caka :lol:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Vesto píše:2Dohy: Ty to mas este v pohode ale co ma potom povedat moje Punto kt. je uz rozrobene druhy rok hah a este dalsi ho caka :lol:
Nekdy mi prijde, ze ty s tim puntem se snad projet ani nechces :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Vesto
Znalec
Příspěvky: 780
Registrován: 01 črc 2006, 14:57
Bydliště: SR, Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesto »

Ver mi ze by som velmi rad chcel haha ale bohuzial sa neda ked je cele rozobrate :lol: :lol: :lol:
Punto GT3 150 PS, 245 NM @ 1.0 Bar - Euro styled
1.4 Till the turbo kicks in 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Vesto píše:Ver mi ze by som velmi rad chcel haha ale bohuzial sa neda ked je cele rozobrate :lol: :lol: :lol:
to dobre znam ... ty jen doufej , ze se NEKDY svezes ;) ale az to bude asi to bude stat za to 8)
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

Vesto... :lol: :wink:

2dohy: na spodku... ? nejak konkretneji? to jsem nejak nepochopila.
k tomu prachu : myslim ze je to zaprasene tady, jak tvoje puntidlo, ne ? :D
myslis, ze se letos jeste nekde ukazes ? teda krom mimone..
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Katy píše:Vesto... :lol: :wink:

2dohy: na spodku... ? nejak konkretneji? to jsem nejak nepochopila.
k tomu prachu : myslim ze je to zaprasene tady, jak tvoje puntidlo, ne ? :D
myslis, ze se letos jeste nekde ukazes ? teda krom mimone..
delali jsme spodek tlumexem .... ale jestli se ukazu ja fakt nevim ... chybi mi palubka.... nevim kam bych se mohl ukazat... asi mozna mimon MOZNA ... tynec... a dal netusim ani co jsou budou za akce...
Uživatelský avatar
Dohy
Všeználek
Příspěvky: 2337
Registrován: 26 úno 2006, 18:23
Bydliště: Klasterec nad ohri, OMW SHELL
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dohy »

Ted 5.7 jsme byli na malym sraziku v Klasterci nad ohri ... ucast asi 80 aut mozna min ani nevim ... jinak abychom se na ten sraz dostali jsme s kamosem makali do 2 do rana ! a v 7 vyrazeli ... davali jsme zpet celou palubku, nasazovali 80 000x zkousene a predelavane podlozky... a rano na sraz dorazili , kvuli nam se pohadali aj poradatele srazu : ) hadali se jestli nam dat V.I.P ci nedat.. nakonec nam ho dali , ale s tim ze kdyz jeste nemame barvu nemuzem na plac ale stali jsme hned u cesty vedle na prikaz poradatele abychom byli videt. docela hukot ... : ) jinak ted v patek to musim nablejskat jak to jde protoze jedem puntem na svatbu ! ANO ctete dobre puntik JEDE na svatbu ! a to protoze, se zeni tchan : ) ted v sobotu ... a tak doufam ze to bude godd;) VYBLEJSKAME HO JAK JEN TO PUJDE ... v ramci moznosti nikdo netusi ze tohle auto existuje a bude na svatbe...ale radeji si v patek jedem projet svatebni cestu : ) aby se mu nic nestalo jedem az do POTBORAN A TAK (8OKm) cca takze MIKI !!! VYKOUKNI Z OKNA A KOUKEJ PROTOZE ME JEDINYMU TO NETROUBI : )
Uživatelský avatar
MIKI-GT
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 233
Registrován: 03 srp 2007, 13:21
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI-GT »

Dohy píše:Ted 5.7 jsme byli na malym sraziku v Klasterci nad ohri ... ucast asi 80 aut mozna min ani nevim ... jinak abychom se na ten sraz dostali jsme s kamosem makali do 2 do rana ! a v 7 vyrazeli ... davali jsme zpet celou palubku, nasazovali 80 000x zkousene a predelavane podlozky... a rano na sraz dorazili , kvuli nam se pohadali aj poradatele srazu : ) hadali se jestli nam dat V.I.P ci nedat.. nakonec nam ho dali , ale s tim ze kdyz jeste nemame barvu nemuzem na plac ale stali jsme hned u cesty vedle na prikaz poradatele abychom byli videt. docela hukot ... : ) jinak ted v patek to musim nablejskat jak to jde protoze jedem puntem na svatbu ! ANO ctete dobre puntik JEDE na svatbu ! a to protoze, se zeni tchan : ) ted v sobotu ... a tak doufam ze to bude godd;) VYBLEJSKAME HO JAK JEN TO PUJDE ... v ramci moznosti nikdo netusi ze tohle auto existuje a bude na svatbe...ale radeji si v patek jedem projet svatebni cestu : ) aby se mu nic nestalo jedem az do POTBORAN A TAK (8OKm) cca takze MIKI !!! VYKOUKNI Z OKNA A KOUKEJ PROTOZE ME JEDINYMU TO NETROUBI : )

hh stavím se na pokec.. v kolik to máte abych nebyl zelezlej v dílně a nekuchal to..
Alfa Romeo 166 2,4 JTD, luxury lowrider
Punto GT - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“