nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
marofo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2008, 12:43

nestartuje

Příspěvek od marofo »

Ahoj Všichni.Prosím o radu a pomoc.V pátek jsem přijel do práce už se to trochu škubalo při nižších stupnich řazení,ale dojel jsem.Večer po práci jsem nenastartoval,konec.Auto mi tam stojí už dva dny a nevím co stím.Zapnu klíč a normálně točí,ale nechytne.
Reklama
 

Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Re: nestartuje

Příspěvek od Minimaxa »

marofo píše:Ahoj Všichni.Prosím o radu a pomoc.V pátek jsem přijel do práce už se to trochu škubalo při nižších stupnich řazení,ale dojel jsem.Večer po práci jsem nenastartoval,konec.Auto mi tam stojí už dva dny a nevím co stím.Zapnu klíč a normálně točí,ale nechytne.
co máš za auto? benzín, nafta? nedošlo palivo? zanešený palivový filtr, odešlo palivový čerpadlo, nesmrdí někde benzín, nefta?
www.minimaxa.cz
marofo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2008, 12:43

Příspěvek od marofo »

Mám F Brava 1.2 60kW r.v.99 benzín nesmrdí.Odpoledne se na to podívám,chodím kolem toho už dva dny i kolega z práce a nic jsme nezjistili,prostě motor se točí akorát nenaskočí.Zítra servis nevím jak ho tam dotáhnu.Doufám že budou ochotni.
marofo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2008, 12:43

Příspěvek od marofo »

Mám tušení že mi tam nejde palivo,takže palivový filtr.Totiž v pátek jsem jel do práce a po ujetí asi 10km mi auto tak trochu cukalo při rozjíždění jakoby chtělo chcípnout,ale dojel jsem a po práci už nenastartoval.
hanys
Fiaťák
Příspěvky: 139
Registrován: 16 zář 2007, 21:06
Bydliště: Havířov

Příspěvek od hanys »

mrkni se na jiskru
Palio weekend 1,6 16v 100 po smrti
marofo
Začátečník
Příspěvky: 4
Registrován: 27 bře 2008, 12:43

Příspěvek od marofo »

Podařilo se v servise auto nastartovat a přišlo se na to že mám prdlé těsnění pod hlavou.Jsem zdrcen.
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanno »

preco zdrcen?

ved to nie je taka strasna porucha..to ani neni porucha..tesnenie pod hlavou vydrzi isty cas a musi sa menit.. kolko ma to auto najazdene?
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
Stanno
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 396
Registrován: 15 led 2008, 13:33
Bydliště: Prešov, Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stanno »

ja tiez ocakavam kedy ho porazi .. len dufam ze to nebude daleko od domu, resp. servisu
Fiat Stilo 1.6 16V, 201tis.km, r.v.2001
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

no to mas este dobre ja mam naftu a mne v zime odisiel najprv jeden zhavic a potom este druhy... a to ti poviem ze bola sou nemas sancu nastartovat. kus poddymoval nakoniec mi to kamos rozobral a zhavice boli v prdeli a 2 striky tiez.... no a to nespominam ze ake velke vole mali venitly... ale teraz je to super lahucko startuje ide tichsie a plynulejsie...a samozrejme aj spotreba sla dole...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“