1.9 jtd105 nestartuje

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
tevez9
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 čer 2007, 09:02

1.9 jtd105 nestartuje

Příspěvek od tevez9 »

Zdravím mam takovy problem občas se mi stane že nechce nastartovat a potom se rožne kontrolka vstřikovaní. už se mi i dvakrat stalo že to normalne zdechlo za jizdy a taky se rožne. v servisu to bylo už nekolikrat i napichli na počitači a nezjistili nic. nemate stim nekdo skušenosti? dik za odpoved
Reklama
 

Fab30
Fiaťák
Příspěvky: 51
Registrován: 24 led 2007, 12:48
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fab30 »

Na JTD tu bol taky grif, skus natankovat dve plne nadrze Shell V-POWER Diesel,...
Multipla JTD 2003, 85kW; Bravo 1.8 16V GT
tevez9
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 20 čer 2007, 09:02

Příspěvek od tevez9 »

Problem byl vyřešen v hystorii řidici jednotky byla chyba nekde u nejakyho čidla, čidlo za 1400 se vymenilo a od te doby skoro už 2 mesice to šlape jako hodinky
migelJTD
Začátečník
Příspěvky: 23
Registrován: 10 bře 2008, 18:47

Příspěvek od migelJTD »

v historii chyb , si mal asi urcite nieco napisane ako vypadok signalu vackoveho hriadela, mal som ten isty problem , akurat ze to bolo ine cidlo, ale diagnostika to napisala, ako vacku , ale bola to kluka, tak som kupil obidve cidla, a uz je klud , snimac vacky stal 1800skk , a snimac kluky 1100skk
Fiat Bravo 1.9 Jtd -grigio steel- 92KW
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

mne ked to nestartovalo tak boli na vine zhavice striky a velke vole na ventiloch
Kaaprik
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 29 dub 2008, 10:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kaaprik »

davit24 píše:mne ked to nestartovalo tak boli na vine zhavice striky a velke vole na ventiloch
No tak vcera jsem si prosel opet tim jak to nestartovalo. Zavolal jsem autoelektrikare a ten se jen podival, sahnul do motoru pred baterku, vytahnul spalenej drat, dal tam jinej a nakonec vymenil pojistku na konci toho dratu. Rikal ze tam je nekde nejakej kus elektriky kterej u JTD rad hori a shodou okolnosti je to drat ktetej startuje cerpadlo. Zatim to jezdi a drzi. Podle toho co rikal se domnivam ze ten puvodni drat je slabonkej a casem vyhori. Dal tam bago a tvrdi ze to vydrzi.
Houba
Začátečník
Příspěvky: 5
Registrován: 30 kvě 2008, 11:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Houba »

nevíš od kud ved ten káábel ? Taky mi to dělá...někdy se rozsvítí vstřikovač a auto je líní, a nělky to nejde ani natočit... :?:
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“