Palubovka

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Palubovka

Příspěvek od davit24 »

Ahojte potreboval by som radu.... chcel by som si dat nastriekat palubovku do farby auta...co sa tyka budikov a pod. to viem rozobrat v pohode akurat si lamem hlavu ako rozobrat stredovy panel kde je radio klima a ten vrch nad radiom.... odsruboval som tie srubky co su dole pod tym a nic nechcelo to nijak vyskocit neviete nieco o tom??? ci na to treba pouzit silu alebo kde je to este istene?? vdaka za radu... Obrázek
Reklama
 

Ligogo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 13 kvě 2008, 15:56
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubovka

Příspěvek od Ligogo »

davit24 píše:Ahojte potreboval by som radu.... chcel by som si dat nastriekat palubovku do farby auta...co sa tyka budikov a pod. to viem rozobrat v pohode akurat si lamem hlavu ako rozobrat stredovy panel kde je radio klima a ten vrch nad radiom.... odsruboval som tie srubky co su dole pod tym a nic nechcelo to nijak vyskocit neviete nieco o tom??? ci na to treba pouzit silu alebo kde je to este istene?? vdaka za radu... Obrázek

Ahoj, nevidim poriadne na tom obrazku co to mas za model..... Ja mam Punto II. (mk2a)...rozoberal som palubovku aj predovy stlpik uz asi 100x.... na silu som nic nerozoberal...na niektorych miestach boli pouzite zaskakovacie svorky(alebo ako to nazvat)....stacilo len nierne zatlacit skrutkovacom na spravne miesto....
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

no ja mam Bravo rok 98....
davit24
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 14 kvě 2008, 20:49

Příspěvek od davit24 »

dakujem uz mi netreba uz som nasiel riesenie...
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“